1. 1.
  bir tv kanalı ayrıca web sitesi de vardır. tüm haberler önce burda çıkar. gerçekten de hızlıdır çünkü haberin doğruluğunu teyid etmediğini sanıyorum. çok fıs haber çıkıyor. http://www.haberturk.com enteresan haberlere ulaşılabilir.
  6 -2 ... korncu21
 2. 2.
  büyük medya gruplarından çeşitli sebeplerden kovulmuş gazetecilerin kurduğu ve çalıştığı organizasyon. spor müdürlüğünü bülent karpat'ın yaptığı, geçtikleri altyazılarda bile adlarını doğru düzgün yazamayan bir oluşumdur. hele bir de türkçe özürlü spikerleri vardır ki*
  5 -2 ... ferrole
 3. 3.
  haberciliğin nasıl maymunluğa dönüştüğünü anlamak için bir kaç haberi okumanız yeterlidir
  6 -3 ... kedidoktoru
 4. 4.
  yurdum avam kültüründen çok iyi yararlanan bir haber klonudur. şöyle ki sansasyon ve dikkat çekmek için yapmayacakları haber yoktur. genelde kaynakları aldığımız duyumlar üzerine kurulu olup hemen her gün "kadınlar ne ister", "erkeklerde seksten soğuma sebepleri" gibi gudik olduğu kadar memleketimin insanının iştahını çekecek haberler yaparlar.
  2 -2 ... steve
 5. 5.
  Turk bayraginda degisiklik onerisi gibi asparagas ve karalama içerikli bir haberi bize sunup ben dahil birçok kişiyi kandırmasından dolayı şiddetle kınadığım medya grubu.
  3 -1 ... italiano
 6. 6.
  ortalığı velveleye veren, pireyi deve yapan kendini haber kanalı zanneden hede.
  2 -1 ... cnnturk
 7. 7.
  (bkz: cambaz)
  5 ... jassemine
 8. 8.
  star gazetesinin eski hali tadında bir haber kanalı.
  2 -1 ... city walk
 9. 9.
  garip haberlerin en çok okunduğu web sitesine sahip tv kanalı.
  1 ... hakande84
 10. 7.
  Ne habersin,ne Türk'sün..
  Seni gören yollara dökülsün..
  5 -1 ... pucca