bugün

Çok can sıkıcı bir günde kendini güzel kızlar listesinde görmek....

Yok yok şüpheleri bir kenara atıyoruz.
görsel
görsel
Azdırıyorlar.
Auuuuuuuuuuuuoo.
pure purple violet.
nervio.
elissa.
iremga.
elisabethvogler.
gözlerinde evrimle birlikte gelişmiş özel bir kapakçık var galiba hiç gözlerine görünmüyorum daha önce hiç güzel biriyle bakıştığımı hatırlamıyorum.
erkeklerin yaptığı en büyük hata bu kızlar bana bakmaz düşüncesidir. halbuki çoğu aşırı cahil ve düşük zekalı oluyor.
(bkz: büşra kübra nazlı)
genellemek gibi olmasın ama günümüzdeki güzel kızların çoğunda narsisizm artışı gözlemliyorum.
(evet, bu da bir genelleme)

sadece kızlarda da değil bu durum.

dijitalleşmenin de etkisiyle insanların daha da bireyselleştiğini ve sosyal medyada kendilerini daha iyi sunmak için anı yaşamayı bıraktığını düşünüyorum. (tecrübeye sabit)

ayrıca güzel kızların küçüklükten itibaren maruz kaldıkları iltifatlar ve yönlendirmeler (manken gibi kızsın, sekreter gibisin, hostes mi olsan, çok güzelsin vb.) yüzünden kendilerini herhangi bir alanda geliştirme gereği veya ihtiyacı duymuyor da olabilirler.

girdiğiniz her ortamda hayatınız boyunca dış görünüşünüzle ilgi gördüğünüzü düşünün onları da anlamak zor değil. yaşıtları, komşuları, arkadaşları ve anne babasından sürekli bu sözleri, bakışları gören kişi doğal olarak bu hale gelebiliyor Çünkü onlar için hayat daha farklı.

Konuya farklı bir açıdan bakmak da isterim.
güzel/yakışıklı olmanın dezavantajlarını neden kimse görmüyor?
(iyi karakterde sandığınız insanların bile çok güzel bir kıza patavatsızca, hardcore yavşadığını çok gördüm. arzu tehlikeli bir duygudur. özellikle herkesin dikkatini çekiyorsanız.)

Narsistik kişilik bozukluğuna sahip bir insan sevenleri için çok tehlikelidir ve tedavi etmesi çok zor bir bozukluktur. Çünkü hasta bu durumu kabul etmez.

Herkes böyle gelişiyor demiyorum lütfen kimse üstüne alınmasın.
zaafımdır.
'' Hım güzel kızmış ama bu bana bakmaz. '' kızları. Güzel bir tabloya bakıldığı gibi eleştirel bir gözle süzülür. Sonra da omuz silkilip önünden geçilir.

Zaten arş-ü ala'da olan kaba etlerini daha fazla kabartmamak için yürümüyorum. Yürümüyoruz. Yürümeyiz.
bu başlığın altına toplanabilirler.
neslican taylar.
çok okuyan, çok gezen, çok bilen biri olmasam bile, ne okuduğunu, nasıl düşündüğünü, nasıl gördüğünü güzelliğinden daha çok önemseyeceğim kızlardır..

güzellik bazen hiçbir şeydir... ne ortalama kızlar vardır ki zekalarıyla bunları silkeleyip atarlar..
kadında dikkate değer olan şey tavırdır.
dediğim gibi güzellik hiçbir anlam ifade etmeyebilir, hatta itici bile gelebilir...
--spoiler--

ne hikmetse sağlık sorunu falan da bunların başına değil de bizim başımıza gelir

--spoiler--

enteresan ama tespit gibi tespit.
izmir ve kiev' de sıkça rastlanmaktadır.
Bu kızlar insanları, kıskançlıktan kudum kudum kudum kuduz it gibi kudurttukları için sürekli bok atılan kızlardır.
Haklarında hep negatif konuşulan kızlardır..
Ulan sıçmıklar kuduz it gibi kudurmanıza gerek yok allah vergisi biz ne yapalım.. allah bize vermiş sizin gibi tipsiz, çirkin bok çuvallarına vermemiş hayat işte puhahah.
Kudurmaya devam.
görsel
Uzun saçlıdır uzun saçlı çirkin bir tane bile kız yoktur.
yakından bakınca o kadarda güzel olmadığını göreceksinizdir ki yakışıklı erkeklerde öyle.
uludağ sözlükte azınlıkta olan kızlardır.
Genelde uzakta olurlar.
Şüphesiz ki tanrı'nın dünya'ya küçük hediyeleridir.
Uyumlu yüz hatları ve ten rengine sahiptirler. Biraz da zevk sahibiyse uyumlu düzgün giyinir tadından yenmez.
kaşar olurlar. güzellik kaşarlaştırıyor.
duru billur berrak lavanta kokulu hoş şuh kadınlardır.
özlemle ihtirasla sevişilip öpüşülecek ay parçacıklarıdır.