bugün

güzel kızlar ve hayatımızdaki yerlerine dair.

- bizlerle ilgilenmezler
- hayatta 1-0 galip durumdalardır
- fotosentez yaparlar, dolayısı ile sıçmazlar
- etrafta olmaları iyidir
- etrafta olmaları kötüdür
- berkelerle buraklarla takılırlar
- bize o gözle hiç bakmazlar
- bizi en çok arkadaş olarak severler, çok iyiyizdir biz.
(bkz: güzel kızlar da osurur)
Kalabalık bir ortamda ilk göze çarpanlar bu kızlar olur.Herkes güzel kızlarla çıkmak ister,öyle bir sevgilisi olsun ister her erkek.
erkeklerin onlara özel ilgi göstererek tavlayabileceğini düşündükleri kızlar. kardeşim olmaz öyle! kız güzel, güzel diye illaki birileri kur yapıyordur. sen de özel olarak gidip o kızla ilgilenirsen, güzel olduğu için flört etmek istersen avucunu yalarsın. sen normal iletişim kur, konuş et, aranızda bir şey olursa olur, güzel diye zorlamanın manası yok kendini rezil etme. izdivaç programı mı bu yani, kız elektrik alamadım diyecek.
diğer kızlardan farkları yoktur..
(bkz: güzelliğin on para etmez bendeki aşk olmasa)
aşık veysel
şanslı kızlardır. ama unutulmamalıdır ki güzellik bir gün yerini kırışıklara bırakır.
kimileri için güzel kimileri için güzel olmayan kızlardır.
(bkz: azra akın) dünya güzeli olmuş biri fakat tanıdığım çoğu insan beğenmiyor.
dikenlidirler.. gül gibi..
Hangi gözle baktığına göre değişir.
çirkin kızların kıskançlığın etkisiyle son derece nefret ettiği kızlardır.
çok güzel oldukları için herhangi birşey öğrenmelerine gerek yoktur. başkaları onların yerine öğrenir. direk özet geçer ( evet bildiniz, etraflarında uçuşan umutsuz abaza saplar.)
onları anlamak ve bişeyler anlatmak için onların dilini kullanmalısınız. güzel kızlar ve yakışıklı erkekler'i anlama sözlüğü&kılavuzu edinerek bu durumdan kurtulabilirsiniz.
diğer kızların beyinleri ve dilleri ile elde etmeye çalıştığı şeyleri bu hatun kişiler bir bakışları ve işveleri ile kolaylıkla elde edebilirler.
- bi sktr git zanzibarmısın zartmısın nesin!
-.....
insandırlar. yiyip içip sıçarlar ve uyurlar.
türkiye de nadir bulunurlar, çok değerlidirler ve tipsizlerle çıkarlar.
sıçmazlar, boncuk boncuk terle atarlar.
göreceli bir kavram olmakla beraber benim için kızıl saçlı kızlardır..
üst sınıftaki batuhanlardan hoşlanırlar.
Alt sınıflardakı alicanların 31 malzemesidir.
evde sözlük başında oturup zaman öldürerek, güzelliklerine yazık ediyorlardır.
tipsizlerle çıkarlar olayı tamamen yanlıştır.
basbaya daş gibi adamlar var bunların yanında. maalesef.
ben de görüyorum bunlardan. çok güzel omuzları çok güzel gerdanları var maaşallah, babasının gülü değil resmen golü. Hemde tam doksandan.
(bkz: tuğba büyüküstün)
(bkz: myriam fares)
Küçük dağları ben yarattım dercesine havalıdırlar, bunun nedeni de dış görünüşüne aldanıp kendisinin peşinden koşan erkeklerdir. Zannederlerki dünyada tek kadın kendileri.
halihazırda küçük dağları yaratmış kızlardır.