1. 1.
  Yaşadığı zor günlere rağmen insana yaşama sevinci veren güler yüzlü güzel bir kız.

  https://www.instagram.com/neslicantay

  neslican tay
  12 -2 ... entry de mi girmiyagh
 2. 2.
  benden yaşça küçük olmasına rağmen hayata dair öğreneceğim çok şey olan kişi, bir gün kahve içerken konuşma imkanı bulabiliriz umarım.
  6 -1 ... pismanligiolmayanadam
 3. 3.
  2 kez kanseri atlattı ve her seferinde daha güçlü.
  5 -2 ... yaradana gurban
 4. 4.
  Bu nasil bir adalet anlayisi ey hayat. Iki defa yenmesi yetmedi mi bu guzel kizin. Daha ne istiyorsun. Kalan son umudunu mu? Tez zamanda iyilesirsin insallah.
  2 -2 ... spartali cus
 5. 5.
  Çok güzel bir kadın. Gülüşüyle, bakışıyla, duruşuyla, hayata karşı duruşuyla, pes etmemesiyle sen harika bir insansın. inşallah bu sefer de galip gelen sen olacaksın ve gezeceksin, yazacaksın, okuyacaksın çokça.
  En kısa zamanda şifa bulman dileğiyle.
  2 -2 ... yazarim bilirsin
 6. 6.
  neslican tay

  Yahu kız yeniyor işte bırak peşini lanet kanser!
  7 ... tulayeskici
 7. 7.
  Başlığı 112 gün önce açmışım.

  Ben bu kızı tanıdığımda kendi hayatımda dibi görmüştüm. 2 ay olmuştu. Hiç gülmüyordum. Sonra instagram keşfette tesadüf denk geldim resmine. Sayfasını inceledim falan. Herşeye rağmen gülmesi, güçlü olması, normal olma çabası herşeyi örnek oldu bana. Ben de güçlü olmalıyım nolursa olsun bu hayatta diye düşünmüştüm.

  Dün twitterda isminin tag olduğunu görünce ve tekrar kanser olduğunu duyunca yıkıldım. Ciddi ciddi baya bir saat düşündüm. Kafama takıldı. Fakat o yine gülerek açıkladı kanserini. Herşeye rağmen güçlü. Dalga geçiyor. Geçmeye çalışıyor. Oysaki içinde kim bilir ne fırtınalar kopuyor.

  Allah yardımcısı olsun. Umarım bir an evvel kurtulur.
  4 -2 ... entry de mi girmiyagh
 8. 8.
  şirin tatlı bir kız,mutlu günleri bol olsun.
  1 ... lozembilfros
 9. 9.
  TED konuşmasını geçen hafta izlediğim genç kadın.

  izlerken başına gelen olayın kendisine hissettirdiklerini tarif ettiğinde kalbimde hissettim acısını. Bunu bir dk bile hissetmek beni çok yordu. Hayatın ona getirdiği acılara rağmen bu kadar pozitif kalabilmesi gücüne hayran bırakıyor.

  Ted konuşmasında 2017 nin son aylarında bacağından sonra akciğerine kanser sıçradığını ama küçük olduğundan bi operasyonla alındığını söyledi. Sevinmiştim.

  Dün instagram’da kendisini takip eden kuzenim son gönderilerinden birini gösterdi. Kanser tekrar akciğerine nüksetmiş, hem de operasyonla alınması mümkün olmayacak şekilde. Kemoterapiye başlayacakmış.

  Bazı tümörler ne yazık ki çok agresif, alındığı gün bile aynı boyuta ulaşan tümörler var ve neslican ne yazık ki bunlardan birinden muzdarip belli ki.

  Umarım yaşarsın ve yaşamanın hakkını ne güzel verdiğini bize göstermeye devam edersin canım.
  9 ... bendekalanlar
 10. 10.
  Tekrardan yenecek inşallah kanseri. Çok pozitif ve güler yüzlü, başka insanlara da örnek oluyor gerçekten. Mutlu günleri olsun bu güzel insanın.
  12 -2 ... we might as well be strangers