bugün

ac bellinzona'da oynayan türk futbolcu.

edit: sporx'den adını görüp entry girdim ki kendisi 18 eylül 2008 ac bellinzona galatasaray macinda gol atmış... vay anasını.

edit2: ben bu adamı genç yetenek falan sanıyordum, 35 yaşındaymış..

edit3: http://kalearkasi.blogspo...bizim-grkan-sermeter.html ne adammış be, kazıdıkça bişeyler çıkıyor.
vakti zamanında kendisi bir spiker* tarafından ecnebi bir isme sahip olduğu düşünülmüş ve adı "görkın şörmitır" şeklinde telafuz edilmiştir.*

edit: schizo ya teşekkürler bülent karpat tarafından, gs-g'hopers maçında söylenmiş.
18 eylul 2008 ac bellinzona galatasaray maci'nda bellinzona takımı adına sahada en iyi futbolu sergileyen futbolcu olmasına rağmen maç sonu hiç kimsenin onun yerinde olmak istemeyeceği futbolcu. milan baros'a yaptığı asisti isviçreli bilimadamları incelemeye almış zira...
an itibariyle galatasaraya gol attığı için fenerbahçeye transfer olacağı dedikoduları yayılmaya başlamıştır.
galatasaray orta sahasında oynayan birçok oyuncudan daha kaliteli olduğu gözlerden kaçmamıştır.
galatasaray-ac bellinzona maçında yanlışlıkla galatasarayın gol atmasına vesile olan sonrada kendi takımına gol imkanı sağlayıp öcünü alan futbolcu.
yıllardır srf 2'da yorumculuk yapan türk asıllı isviçreli eski futbolcu.
Türk asıllı isviçreli futbolcudur. Aktif olarak isviçre Süper Lig takımlarından AC Bellinzona kulübünün formasını giymektedir.