bugün

Hamza yerlikaya cumhurbaşkanlığı danışmanıydı. Faizlerle güreşte taktik verir artık.
Güreşçi değil Asrın güreşçisi.
Güreşçi ne anlar ekonomiden.
amaç dış bankalara göz dağı vermektir. link eklendi.

https://www.gercekgundem....i-kamu-bankasindan-alacak
" Beden Eğitimi ve Spor Bölümünü mezunu " birisini, ekonomi bilgisi olması gereken ama ekonomi ile zerre alakası olmayan birisinin atanma olayıdır.

gerçi işin sırrı şurada; "22 Temmuz 2007 tarihli genel seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisi listesinden memleketi Sivas'tan TBMM 23. dönem milletvekiliğine seçilmiştir."
Ülke iyice akp'nin çiftliği oldu. Vergi denen haraçlar bu çarkı dondurebilmek için. Hepimiz bu emicilerin sefası için çalışıyoruz.
bu kadar endişelenmeyin lütfen. hamza, banka yönetimiyle ilgili konulara asla karışmayacak. efendi efendi maaşını alıp, afiyetle yiyecek. hepsi bu.
Fena fikir değildir. Hep imam atıyorlardı, değişiklik olmuş.

Bir ara kokoreççi de atasalar tam süper olur.
sırada ne var?

orhan gencebaydan "dertler benim olsun"

not:nasıl bir günah işledik ki bunları yaşıyoruz...
kredi borcunu odemeyi geciktirenlere goz dagi vermek icin atandigini dusunuyorum.
normaldir 2014'de de hayvanat bahçesi müdürü tubitak' a başkan yapılmıştı.
türkiye'de iş ehline değil en iyi el öpene verilir.
Yalamacı tayfadandır.
Paraları kündeye getirmesi kolay olur diye sanırım.
aslında içinde yaşamaksak komik ülke.
t: liyakat üstü atamadır!
bugün yine birilerine sövüldü, birilerine lanet okundu, birilerini seçen insanlara da sövüldü. o birileri bizi bu hale getirdikleri için ülkem adına teşekkür ederim.
ak party liyakatsızlığının binlerce örneğinden sadece biri.
Müslüman olması yeterlidir liyakat için.
artık paralarla güreşir.
vatandaşın; bankalarca sırtının tam olarak yere getirilemediği düşünülüp

'bu işleri bilen, tanıdık bildik birini getirelim' denilmesiyle meydana gelmiş bir olay olsa gerek..

öte yandan nasip, 'kıspet' işi biraz da bu işler, türkiye burası; işler böyle işler.
Vatandaşı olmasan otur seyret, ülke tam bir sit-com.
Alpay ozalani savunma bakanlığına ,demet akalini da kültür bakanlığına atarlarsa ülke duze çıkar.
(bkz: liyakat) neydi, emekti.
Ey iman edenler! insanlar arasında adâlet edin ve emaneti, işi ehline (uzmanına, lâyık olana) verin.” Nisa.
Akp için bir kişinin kültürü,Bilgi seviyesi, düzgün bir karakter olması, temiz bir geçmişi olması önemsizdir.

Tek kriter Erdoğan’a biat etmesidir.
Zurnanın zurt dediği yer. Buna gelene kadar kimler nerelere geldi bu memlekette.

Onlara susanlar buna niye kazan kaldırıyor anlamam.

He ben hamza’nın yerinde olsam hiç bu işe girmezdim. Yarın öbür gün adamı çok fena kervana takarlar, bu banka işleri falan sakat işler.

Şimdi para tatlı geliyor belki ama...