bugün

kürt açılımı denen ihanet zırvasının konuşulmaya başlandığı dönemlerde çeklilen vasat film.
kürtçülerin nasıl bir propaganda gücüne sahip olduğunu gösteren dandik bir film. daha çok kürtlerin yaşam tarzından tiksindiren bir filmdir. her türlü pisliği yapıp, foşik tece demek filmin ana fikridir.
Öyle bir film ki memlekette bütün kötülükler Kürtlerin başına geliyormuş gibi. Adam dağa çıkar askeri öldürür ama suçlu tc. Değişik bir film.
hep kürt/kürtçü propagandası..
Şuan tv de rastladigim film.

Travesti çocuğu abisi sürekli dövüyor tam bir komedi alemsin murat ünalmış.
mahsun denen kişinin türkiye gibi bir ülke de yönetmen olduğunu gösteren dandik film. buna film çekme lisansını vereni sikmek lazım.
insanların yaşadıgı acıları ve zorlukları anlatan filmdir.

Beni benden alıp farklı mecraalara sürükler bu filmi izlerken üzülürüm
eşcinsel kürt içeren filmdir.bu saygısızlık yada yaftalamak amaçlı değil, her ırktan eşcinsel çıkabiliceğini algılayamayan kekolara istinaden belirtilmiştir.
kürtleri dünyaya acındıran filmdir. bu filmle birlikte kürtlerin insanları nasıl kandırdığının şifresini de çözdüm (şu norveçli adamlara yapılan konuşma)
ulan barış isteyen adam çocuğunu dağa gönderir mi? vur kafasına bir tane nasıl oturuyor evde.

ayrıca söylemeden geçemeyeceğim şu bebeği çamaşır makinesine atma sahnesinde istemsiz gülmüştüm.
izlediğim en iyi türk filmlerinden birisi.
Ağlamak için harika bir gün.
Sadece bebeği çamaşır makine atıp yıkayan bebeleri hatırlatan film ismi. Haa bide travesti Bahattin vardı sanırım.
Gercek yasanmis bir hikayeyi konu alan film.
Cok aglamistim ilk seyrettigim de.
mahsun kırmızıgül'ün hem yazdığı hem oynadığı bir film.
Efsane bir repliğin geçtiği filmdir.
+abe biz çatışmada karşılaşırsak ne olacak?
-ben ölürsem terörist, sen ölürsen şehit olacaksın.
Ne guzel filmmis, haksizlik etmisim bunca zaman izlemeyerek. Izleyin dostlar izleyin ki gorun bu topraklarda neler yasaniyor, ne acilar var. Gormezlikten geldigimiz, gelmeye calistigimiz hayatlara cok degil iki bucuk saatlik zaman ayirin. Dusunun sonra ölen kim bu topraklarda, öldüren kim? Evet, ne yazik ki ikisi de bizleriz. Ve yine evet kendi insa ettigimiz hapishanelerde yasiyoruz ne yazik ki adina tore, namus, akraba diyerek.
Mahsun kırmızıgül' ün yaptığı çok önemli mesajlar içeren mükemmel filmdir.
Şimdiye kadar izlediğim boktan filmeleri aklıma getirip sinirimi bozmuş filmdir. Gerçekten kadrosuyla olsun hikayesiyle olsun çok iyi film. ilk 5 dakikasında tüylerimi diken diken etmiştir. * *
Mahsum kırmızıgül yapmış yaw. duygulandım şerefsizim.
(bkz: ajitasyon)
Soldan ikinci ahmet askerin cenazesi. Gözümden iki damla yaş döküldü yine. Apo denen şerefsiz kahpe senin ananı avradını sikeyim. Kardeşi kardeşe kırdırdığın için dünyanın bütün acılarını çeker öyle geberirsin inşallah.
en etkileyici sahnesi, bebeği çamaşır makinesine atıp yıkamak istemeleriydi.
(bkz: #15864113) açıklayıcı olmuş.
kadri'nin vurulma sahnesi, serhat bebeğin küçük ablaları tarafından temizlenmesi için çamaşır makinasına atılması gibi insanın içini acıtan sahnelere sahip olan türk filmi.
an itibariyle star tv'de yayınlanan türk filmi. * itiraf edeyim bu zamana kadar izlemediğim için pişman oldum, öyle ki ben hayatta ki en sert ve en ciddi adamlardan biriyim benim bile gözlerimi yaşartmıştır.
özellikle cemal toktaş travestiyi müthiş oynamış, tebrikler mahsun kırmızıgül güzel bir çalışma olmuş. tavsiye ederim izleyiniz.