bugün

matematik bilmeyip ahkam kesen insan kadar aptal değildir.
7*3= 21

ayda sigaraya 210 lira veren insandır.
enayidir.
kendi parası ile kendini zehirliyordur.
boğazına yemek, rahatça kenara koyup biriktirmek varken.
Maldir. 2 tl daha versin adam gibi sigara icsin.

(bkz: Kısa marlboro)
günde 9,5 tl vermekten daha iyi olan durumdur.
iş yok güç der, kıçında donu yoktur, ekmek alacak parası da olmaz üstelik dişleri de hela taşı gibi simsiyah olmuştur. gider 7 liraya sigara alır zıkkımlanır.
Bi günde sigaraya 10 tl veren adam değildir.
aynı zamanda orjinal kitaba para veren insanı eleştirendir.
işinde gücünde insandır. 10 lira veren kadar savurmaz parayı az da olsa tutumludur.
"günde 7 lirayı spora verseydi şimdi taş gibi olacaktı vah vah" diye arkasından konuşulan insan.
Kent switch iciyordur.
o verilen paraya yazık kendi elleriyle kendilerini öldürüyolar zehir içiyolar resmen ve de buna para veriyolar yazık .
Sigara fiyatlarını kimin yükselttiğini bilen ve hergün sigara alırken küfür eden insandır.
kitaba verilen parayı gereksiz bulan insandır.

günde 7-10 lira arası bir şiir kitabına versen hem ruhun hem de bedenin daha sağlıklı olur arkadaşım.
Ben degilimdir. Ben 7,5 tl veriyom. (bkz: camel rework)
orta hallidir.
günde 7 tl sigaraya veren salaktır ucuz ve bok gibi sigara gelir o paraya, benim gibi 11 tl vereceksin parlıament içeceksin.
Yirmi lira veriyoruz.
"nee edek ona da mı garışıyonuz" cevabı verilebilir.
Tutumludur.Camel içiyordur.7 liradan daha pahalı cigaralar da vardır.
salak insandır. 10 günde 70 lira para yapar. yılda 2555 tl yapar. o parayla tatil harcamanı yaparsın be.

ya da günde 7 tl gerekli herhangi birşeye verebilirsin.
sigaraya para verenleri eleştirenlere 14 lira verip daha beter olun diyesim var .. ya neyse demedim.

7 tl çok geliyorsa ki gelebilir .. tütün iç kardeşim bundanda utanma ataların camel mi içiyordu..
Ben hep 11 lira verdiğim için beni ilgilendirmeyen insanlardır.
kent switch iciyor olabilir.