bugün

Camel'ın iki çeşit olarak piyasaya sürdüğü kapsüllü sigaralardır ne zaman çıktı pek bilgim olmamasına karşı bugün deneyip tatlı bir mentolü olduğuna kanaat getirdiğimdir gayet hoş ve arada tercih edilebilir fikrimce.
Az once aldigim sigara markasidir. 2 cesit olarak piyasaya cikmis. Birisi agir mentollu digeri daha hafif. Mentol patlatma yerine de minik mavi bir deve kondurmuslar. Kent switchten vazgecmeme sebep olacak turden.
ağır mentollüsü gerçekten güzel sigara. tadı patlatmadan önce de iyi patlattıktan sonra da.
Bugün denemek için 3 km ötedeki büfeye yürüdüğüm sigaradır hiç bir yerde kalmamış meret, camel in piyasaya sürdüğü ağır mentollü ve hafif mentollü olmak üzere 2 çeşit olan zehirdir içimi ve paket dizaynı mükemmel ancak sonlarına doğru berbat bir sabun tadı geliyor ağıza kıssadan hisse 7.5 TL ye değer beni kent switch den vazgeçirmiş sigaradır
içmeyin amk ölürsünüz.
Camel’in mentollü sigara çeşididir. Grip olmam vesilesiyle genzimi, burnumu açar diye almış bulundum.

- Mentolü keskin.
- Tadı Bana viceroy mentollüyü ya da kent mentollüyü hatırlattı.
- Fiyatı 10 lira.

- zifir : 8 mg
- nikotin : 0,6 mg
- karbon monoksit: 9 mg

Benzer fiyat aralıklarındaki mentollü sigaralar varken tercih edilmesi ne denli doğru olur bilemiyorum. Sanırım bir daha bundan almam. Bakkalcı da en az bunlardan satılıyor diye bunu gösterdi bir de camel brownu gösterdi. Camel brown benim normalde kullandığım sigaraydı lan... black modelinden de ağır.

Sanırım internette okuduğum ocean blue idi. Belki de onu piyasadan kaldırıp bunu getirdiler. Onu bulursam denerim.

Özet : önermiyorum.

görsel
görsel
görsel

Edit : ocean blue imiş.