bugün

türkiye'nin en güzel ve en seksi kadınlarından biri.
an itibariyle nihat doğan a daha fazla dayanamayıp haddini bildirmiş kişidir.
(bkz: bambaşkaymışsın)
izmirli oyuncu. çiçek taksi, ayrılsak da beraberiz, dudaktan kalbe adlı dizilerde ve neşeli hayat, abuzer kadayıf, ıssız adam filmlerinde rol almıştır.
sıla gençoğlu'nun yakın arkadaşı olan izmirli oyuncu. sıla'nın ilk albümünde özledim onu adlı şarkının sözlerinde onun imzasını görürüz. ikinci albüm imza'da yer alan inşallah adlı şarkıda da tüm endamıyla boy göstermiştir.

ama nazarımda en büyük işini konuşmadığımız şeyler var adlı 3. sıla albümünde ortaya koymuş. zamanında şarkısının sözleri sıla ile bu hanım kızımızın ortak mahsülüymüş.

bu ne acıdır, bu ne yürek koymaktır ortaya. helal olsun..

güzeldim ben o yazlar kadar zamanında, yazın ağlamak yoktu...
"sanki bu kadın birden seksi oldu" gibisinden bişey çağrıştıran kişi.
yaşından kart gösteren oyuncu. **
dokuz eylül üniversitesi güzel sanatlar fakültesi tiyatro bölümü mezunudur.her daim seksiliğini korumayı başarmaktadır.
al yazmalım adlı dizide helin karakterini canladırmaktadır.
http://www.tvaktuel.com/g...e-kansu-fotograflari.html+

erkeklerin klasik bi "cok tatli kiz olm ya" tripleri vardir.. bana hep guzel degil ama iste idare eder gibi gelirdi bu laf.. lan kizin tatliligina mi asik olunur amk derdim icimden allah da biliyo ya..

fakat sora bu hatunu ilk buyukada manzarali "dudaktan kalbe"de gordum.. yuzu bole bi yerden tanidik geldi filan.. sora dizi bitti unuttum.. ogrenci evinde tv de yok tabii.. soralari pavir turkte nerden nereye sila denen atin , en yakin arkadasi olmasindan dolayi yeniden hatirladim..

bi arattim adi nedir filan diye.. adini begenmedim.. herkeste olan isimli hatunlari sevmiyorum.. hepsi ayni geliyo..

ama bu gozde bambaskaymis.. hatun cok tatli olm ya.. tatli yani.. guleryuzlu.. gidip derdini anlatsan didaktik degil ama bole sevecen akil verir gibi bi tipi var.. komplekssiz bi kere ilk bakista belli oluyo..

buyuk kupeler takmasa ve bi tane kendisine asik olunan hatun rolu oynasa basini alip gidicek.. su an hep tercih edilemeyen kolay kadinlari oynamis..

egitimi desen konsrvatuar mezunuymus..

ya guzel kiz iste.. piyasaya dusmemis.. egitimli komik.. kendini ciddiye almayan..

ama herseyi gec cok tatli..

bu resimdeki haline bittim.. bittim..

bunu okursa bi hemcinsi olarak, gram negatif enerji vermedigi icin bana ve bu konuda ( herkes itiraf etmeyecek olsa da ) bi istisna oldugu icin icin tesekkur ederim kendisine..
şu an güvenlik abimizle tartıştığımız asil konulardan biridir, kendisi beğenmedi ve ben silahı ile kendisini öldürmesini söyledim ayrıca bu kişi http://www.maserati.com/m...odels/Quattroporte-S.html bu aracı da begenmedi....
oldukça etkileyici ve çekici bir hanım, oynadığı dizide rolünün hakkını veriyor ama buna rağmen niye dizi piyasasında tutunamadı, anlayamıyorum. gözde kansu gerçekten dizi sektörüne cuk diye oturuyor. duru ve hoş bir güzelliği var.
giydiği dekolte ile bakan hüseyin çelik'i bile etkilemiş afet-i devran.

http://kelebekgaleri.hurr...fotograflarla-gozde-kansu
ölüyü ayağa kaldıracak bir güzelliğe sahip oyuncu.

maşallah diyor, kendisine buradan kucak dolusu sevgilerimi saygılarımı sunuyorum.

not:şöyle bir fotoğraflarına baktım, ölü canlandı.
akp zihniyetine kurban gitmiştir. işte bunlar hep arap zihniyeti.
daha düne kadar ''kılık kıyafet serbest olmalı, türbana karışılmasın'' diyen sefil islamcılar tarafından işine son verilen sunucu.

hamiş : allah belanızı versin.
ikiyuzlu, uckuruna sahip cikamayan insanlara yem edilmis guzel kadin, sunucu.
dincilerin surekli seks dusundugu gerceginin bi kaniti olabilecek sekilde isine son verilmis guzel insan.
ileri demokrasi kurbanı.
FAŞiZMiN ÜLKEDEKi GÜCÜNÜN ÜSTÜNDE SINANDIĞI KADINDIR.
BAŞTA KADINLAR OLMAK ÜZERE HERKESiN BU KADINI SAHiPLENiP SAVUNMASI, BUNA YOL AÇAN POLiTiKAYI VE POLiTiKACILARI LANETLEMESi GEREKiRKEN, HERKES YARI UYKULU BiR BOŞVERMiŞLiKLE FAŞiZMiN iLERLEYiŞiNi, YAŞAMLARIMIZIN HER NOKTASINA MÜDAHALE EDiP EN SONUNDA BiZLERi RUHSUZ ZOMBiLERE ÇEViRMESiNi SESSiZCE SEYRETMEKTEDiR.

UNUTMA iSLAMCI KARDEŞiM SENiN DESTEKLEDiĞiN BU FAŞiZM BiR GÜN MUTLAKA SENi DE BOĞACAK... NE DiNiN, NE iMANIN SENi BU ZORBALIKTAN MUHAF TUTMAYACAK BiLESiN...
(bkz: #21548745)
şeriatçı alman devletinin yaptığı zulümlere benzer bir olay yaşamış.

http://www.trthaber.com/h...tek-tartismasi-95046.html
sevişilesi kadındır. çok rahat iş bulabilir üzülmeyin amk bu kadar.
atv'de çalışıp dekolte giyinmiş bir bağyan. ekmeğiyle oynanmış falan deniyor. ben de diyorum ki "olum siz şaka mısınız lan?"
bu kadın gündeme oturdu. 1 hafta içinde 15 tane programa katılıp milyarder olur, sonra da ülkeyi terkeder. ha çok suçlu olduğunu da, giydiği kıyafeti bizzat kendisinin seçtiğini de sanmıyorum. ama kadın zaten akp kanalında çalışıyor kardeşim. bile bile lades diyen de kendisi. madem akp'nin elemanısın, akp istediği zaman kıçına tekmeyi de basabilir. bunların olacağını tahmin etmesi lazımdı.
hüseyin çeliki pek bir heyecanlandırmış olsa gerek sunucu.
ülkecek gittiğimiz yolun yol olmadığının, bir zamanlar önce dalga geçilen daha sonra yasaklanan geçilen cumhuriyet gazetesi reklamlarında uyarısı yapılan konuların yavaştan başımıza gelmeye başladığının ispatıdır.