entry'ler (500)

dur hele

(#24380099)

bu dileğiyle kahkaha attıran yazar. çok açık sözlü.

karşı cins arkadaşla sevişip bir daha görüşmemek

hemcinsinle sevişip görüşmemek kadar erotik değildir.

kızlar beklerim.

sevişmeyi seven sözlük kızı

çok rastlanmamaktan ziyade kendini çok göstermeyen sözlük kızıdır. sevişmeyi seven kız sayısı azımsanamayacak derecedir aslında ama bunu dile getirenimiz çok çok az. bu nedenle sevişmeyi seven sözlük kızı yok sanarsınız...

yazın bari bi köşeye 1 oldu dile getirebilen.

alucard nosferatu

güzel yazar iyi yazar. körü körüne bağlanmayan yazar. yerim.

morhuzunlufirtina

öyetmenim elektiyikley kesikti yapamadım öyetmenim.

haşmeti küstürmek

dün kandil ve işçi bayramı mesajını atmış arkadaşı küstürmektir.

boş adamdır o ayrı.

istanbul kültür üniversitesi

boktan vakıf üniversitelerinden biri daha. hiçbir artısı yoktur hayat yolunda.

sen allah ı seversen allah seni sevmez mi

yani sen elmayı seviyorsun diye elmanın da seni sevmesi şart mı?

dizesini akıllara getiren ilahi... ne biliyonuz oğlum? belki sevmiyo. direkt olarak tiksiniyo olamaz mı? yahu mikail bu herifi yarattık ama bu olmamış diyo olamaz mı?

kimler atatürk ü seviyo diye soran öğretmen

lisede kimler gezi eylemlerine katıldı diye fişleme yapan orospu çocuğu öğretmenlerden daha aklı selim öğretmendir.

kandil simidi ile çay

kandillerin tek güzel yanı..

atatürk ü sevmek zorunda olmamak

kimse kimseyi sevmek zorunda değildir... ama saygı duymak zorundadır...

ben de peygamber sevmiyorum arkadaş herhangi bir yerde peygamberleri küçümseyecek birşey yazdım mı? evet yazdım. ao. bi yanlışlık var bi dakika bakıp geliyorum.

regaip kandili vs işçi bayramı

biri dogmadır diğer varolandır.

allah dinden ayirmasin

kesinlikle troll olmayan yazar. sadece eksilenme beğenilme tribi yok aklına geleni yazıyor. sanal ortamda beğenmezeniz kaç yazar sokakta dönüp 2. kez baktıktan sonra...

vuhuuu kezban mode :on

çin seddi bitiminde çinlilerin ilk tepkisi

- ohh bitti sonunda... hemen yüz metrede bir buraya işeyen orospu çocuğudur yazılsın.
+ neden ki komutanım?
- yazdır sen yazdır. yoksa türkler burayı yıkarlar. yıkar derken...yıkarlar.

erkek biyolojik bir kazadır

öyle demeyin lan en azına sevişmeye yarıyorlar üzüldüm bak şimdi onlar adına...denilesi durumdur.

aramayı siklememek

bir çok yazarın içinde bulunduğu doğru eylemdir.

bana ne kardeşim yarım saat ulan bu başlığa benzer bişey açılmış mı diye kurcaliyim. kadın dürtüsüdür zaten yarısından devam edeceğime kendim başlatırım ohh mis.

hatta ve girmek istediğim başlık açılmışsa eş anlamlı kelimelerle açılmamışını arıyorum.. lütfen biraz dürüstlük.

din hakkında yazanları eksileyip sevap kasan tip

onlar ki cennetin en güzel köşesi ile ödüllendirilip huri orgy partilerinde en kral localarda yer edineceklerdir.

ezan okunurken muzigin sesini kisan insan

inandıkları allahın adının geçtiği bir çok şarkıyı dinleyen insanların ezan okunurken şarkıların sesini kısması gibi bir paradoksu ortaya koyan durumdur. di mi ama.

ezan okunurken muzigin sesini kisan insan

saçmalığının da ötesinde bir durumdur. kardeşim ezan nedir? namaz vaktinin geldiğini insanlara duyurmak için yapılan çağrıdır. eee? ben arabamda müzik dinlerken sesini niye kısayım bunun için? bu nasıl bir saygı anlayışıdır anlamak mümkün değil. atıyorum bir marketin açılışı var bangır bangır müzik çalıyo. o sırada ezan okunuyo. tamam onu kısarsın insanlar ezanı duysun namaz vaktini kaçırmasınlar diye. ama benim arabamdaki müziği kısmamı beklemeyin benden. çünkü bu tamamen samimiyetsizlik.

eğer bu ses kısmanın mantığı ezanın duyulmasını engellemeyi önlemek ise dediğim gibi arabalarda evlerde dinlenen müziği kısmak falan şovenistliktir.

yok eğer mantık ezana saygı ise kusura bakmayın ama o zaman hepiniz alarmaları kurun bütün ezan saatlerinde ezanı duyamayacağınız bi yerde olsanız bile müziği kapatın. yoksa iki yüzlülük başka adı yok.

ay bi de değinmeden geçemeyeceğim '' ezan okunuyorcular '' vardır. doğarken üstlendiği görev budur onun. ezan okunuyor diyip müziğin sesinin kısılmasını beklemek.

mantığınızı erkek arkadaşım siksin afedersiniz.

duyuruyu ezan sanmak

ne tür bir saygı olduğunu anlamadığım ezanda müziğin sesini kısma hadisesinde yaşanabilecek bir olaydır.