bugün

sonuna " ada " eklenince insanı yaşananlardan dolayı strese sokan isim.
çakma avril lavigne.
güzel olmadığı kadar çekici de olan hanım kızımız.
aurası çok kuvvetli ve inanılmaz tatlı bi insan. **
Burak Yerebakan ( gitarist ) Model grubuna geçtiğinden beri ne yaptığını merak ettiğim kişiliktir. Aynı Burak 110 Grubunda da çalıyordu o ayrı.
kendini rokcı zanneden popcu.
altın kelebek ödüllerinde giydiği kıyafetin iğrençliğinden kendisini dinleyemedim.
lütfen birisi çuval versin.
gideri var.
Çakma avril gibi. Ama değil gibi. ama güzel de. ama şarkıları bok gibi. üzgünüm.
çok sempatik ablamızdır. özellikle tuttu fırlattı şarkısında o çatlak sesiyle "beeş kereee" demesine bayılmaktayım.

son zamanlarda en çok dile takılan şarkıları bu ablamız yapmıştır. bu yüzden bile takdir edilmeli, en azından küçümsenmemelidir. ama onu bile sanki "bir kimya deneyini yanlış yapmış ta, bu yüzden insanlığın geleceği mahvolmuş" gibi acımasızca eleştirenleri görünce şaşırıyorum. abla pop'a uygun bir şekilde dile takılan, popüler, güzel, ama sanatsal değeri çok olmayan şarkılar yapıyor işte. pop ta tam bu demek zaten. daha neyi eleştiriyorsun?
televizyonda göründüğünden daha güzel olan popçu.
tiki konuşmasıyla kendine gıcık eden şarkıcı. Şarkıları güzel o ayrı konu tabii.
diyarbakır ilinin bir köyüdür. lice ilçesine bağlıdır bu köy. bir de gökçe güzel bir isimdir, her daim güzel ve iyi insanların ismidir. belki de ben hep öyleleriyle karşılaştığım için böyle düşünüyorum. neyse, bu ismin anlamları da güzeldir. gökle ilgili, semavi, göğe ait, latif, gösterişli...
bu kadın için rock yapıyor diyenlerin ben ta ağzına koyayım.
abuk sabuk şarkıları olan sözde şarkıcı. kaç senelik bilinen bir müziğin üstüne ne yapardım bilmem diye boş sözler yazıcak kadar boş bir kişi olduğunu düşünmekteyim.
liseli kızlara yönelik bir projenin vokal ve görüntü objesi.
diyetisyenimin ismidir.
çok ama çok güzel şarkıcı. eğlenceli parçaları var.

edit:
(bkz: kezban is here)
sesi çok güzel olan güzel rock şarkıcısı.
türkçe rock ın adını kötüleyen sanatçılardan. olmuyorsa zorlama.
" Gökçe " isminde bir sevgilim olursa yaşanıcak durumlar. ( Gökçe GÖKÇE ).
Mersin Silifke tasucu konserine cikmamakta inat eden sanatçı. Konser saati 22.00 olarak gözükmesine rağmen hala beklemekteyiz. Sanki bana madonna. iki bogurtlenli reçel dinlicez burnumuzdan geldi.

edit: böğürtlenli reçelle başladı konsere beklenildiği gibi. kadının güzel sesi var allah için ama bizim üniversite grubu bile iki prova yaptıktan sonra sahneye çıkıyorlar. ulan hiçmi çalmadınız daha önce birkilte. biri dağdan biri bağdan gidiyor resmen. uyumsuzluğun doruklarına ulaştılar ilk dakikadan. 12-16 yaş grubu kızlarımızın sürekli ciyaklamaklarıda ayrı bir soğuttu. bu berbat organizasyondan dolayıda başta belediye başkanı olmak üzere tüm yetkilileri yürekten kutlar saygılar sunarım.
3-4 sene önce adının bile bilinmediği dönemlerde, sakarya üniversitesi konserinin organizatörü abim olunca, tanışmıştık. o kadar ünlü değildi ki fotoğraf delisi ben, kendisiyle fotoğraf çektirmeyi akıl bile etmemiştim. bilinen tek şarkısı böğürtlenli reçel idi, konseri boyunca bilinmedik tüm şarkıları çabuk bitince, bolca cover yapmıştı türkülere kadar. şimdi kreşte tüm öğrencilerimi tuttu fırlattı kalbimi ile dans ettiriyorum, ezbere biliyorlar şarkıyı da. hayat işte. az biraz geleceği görebilseydim, iyiydi.
değişik bi tipi olan kadın. sevişmek istediğim nadir türk kadınlarından birisi. evet.
9 eylül 1979 doğumlu şarkıcı çok tatlı bir şey tam adı gökçe dinçer'dir ama gökçe olarak bilinir daha çok.
müthiş bir kadın kendisini izledikçe aşık oluyorum evet evet gerçekten çok hoş, değişik bir tipi var. ayrıca kesinlikle çok güzel.
http://galeri.uludagsozlu...r/g%C3%B6k%C3%A7e-360868/