bugün

bir unisex isim.
10 sene evel "tuttu fırlattı kalbimi" diye haykıran kadındı. şimdi yaşlanmış olsa gerek.
Babası teletabi, annesi tweety herhalde. 43 yaşında ve çok sevimli bir kadın. Şarkıları da çok eğlenceli. Seviyoruz.

https://youtu.be/aaJS95P7iTc
artık dinleyebildiğim bir şarkıcı fakat eskisi gibi ilgi duyduğum ve sürekli dinlediğim bir şarkı haline gelmedi.
Sırada da Aylin aslım mı var?
bana ankara'yı hatırlatan bir şarkıcıydı fakat psikolojik sorunlarım olup zevk ve ilgi alanlarım değişince soğudum ve sevmemeye başladım.

benzeri ve diğeri ise: (bkz: pamela spence)
bana kötü anılarımı hatırlattığı için senelerdir dinleyemediğim fakat 2 sene sonra şuan ilk kez cesaret edip dinlediğim şarkıcı.

(bkz: eskisi gibi olmak)
(bkz: duygu dolu anlar)
senelerdir dinleyemediğim bir şarkıcı.

(bkz: gerçekten çok yazık bana)
senelerdir dinleyemediğim bir şarkıcı. *
vücut güzel ama ses kötü .
uzun süredir dinleyemediğim bir şarkıcı.
Yarın bir gün evlenir ve kız çocuğu sahibi olursam, koymayı düşündüğüm isimlerden biridir.
bana kötü şeyler hatırlatan kız ismi.

üzüldüm gökçe.
Güneşin Kızkardeşi şarkısını zevkle dinlediğim şarkıcı.maalesef böyle güzel işleri bir elin parmağını geçemeyecek kadar az.

https://youtu.be/fdl_jy1ywFg
aşırı kafa ziken bir sesi var.
Deli deli deli deli deli deli diye saçma sapan apartma olduğunu düşündüğüm şarkı çıkarmış şarkıcımsı.
Bir gün kızım olursa koymak istediğim isimdir.
ablacım yanlış anlamazsan, dilenci değilim, yolda da kalmadım 1 lira da istemiyorum, sen tek başınayken bile şarkı söyleme yeter.

trafik durdurduğunda radyoda falan bunun parçasının çaldığını duysa ehliyete 6 ay el koyar.

gerçekten kötü.
çok hoş bir isim olmasıyla beraber sevdiğim bir arkadaşımın da ismi. özel bir kadın. tam kafa dengi. deli bir şey.
eski kız arkadaşımın ismi. güzel, hoş, iyi kızdı. neden ayrıldık biz amk. bak aklıma geldi şimdi.
sorvoyvoro kotolmolo.
Türkçe kökenli "göğe ait, gök ile ilgili, mavimsi" anlamlarının karşılığı, hem kadın hem erkeğe konulabilecek pek güzel bir isimdir.
Çok ilgimi çeken hatundur her şey bitmedi bitemez yorumuyla kendisini adeta yeniden keşfettim klipteki halleri çok hoşuma gitti.
Istanbul isimli şarkısı bayaa hoşuma gitti..

istanbulda savruldum
Istanbulda aşk buldum.
istanbulda bitecegim.
gök halkının konuştuğu dil.
güncel Önemli Başlıklar