bugün

gökçe'nin yaşama sevinci veren, insana sözleri ve verdiği hissiyatla ironi yaşatan şarkısıdır. kesinlikle dinlenmelidir.
bugün izlediğim ve klibi mehmet turgut abimizin çektiğini düşündüğüm şarkı.

edit: yönetmeni de Murad küçük abimizmiş öğrenmiş olduk.
ilk okumada tuttu frutti olarak okuduğum hede.
ilk dinlemede ve hatta sonrakilerde bile tutti frutti olarak anlaşılan şarkı. *
eğlenceli bir pop şarkısı. ne var ki bunu söyleyen şahıs rocker olduğunu iddia etmektedir, punk diyenler de var. her neyse demet akalın şarkıları gibi eğlenceli dönemsel bir şarkıdır. şarkıyı söyleyen de gökçe adında bir pop şarkıcısıdır.
Adına Show tv'de zamanında kırmızı noktalı yayınlanan erotik Tutti Frutti showun ilham kaynağı olduğunu düşündüğüm şarkı,
bu sıralar sürkli beynimin içinde çalan şarkının sözleri. nedenini henüz ben de anlayabilmiş değilim.
kultur shock isimli grubun tutti frutti şarkısından esinlenen eğlenceli şarkıdır.
ezdi üstünü çiğnedi.
dilime dolanan şarkının adıdır. zamanla geçer dedim ama geçmedi bağımlılık yaptı her gün 1 kez dinlemeden kendimi iyi hissetmiyorum.
zamanla geçmezki, bilemedi.
şu anda vardiya saatınde en yakın arkadasım için dinlediğim şarkı...
o ne tatlı bir şarkıdır allahım. her duyduğumda döktüresim geliyor yahu.haydi hepberaber;

http://www.dailymotion.co...y-orjinal-klip-2011_music
zorlama sözlerle hareketli melodi birlikteliği. 'ezdi üstünü çiğnedi' diyor. nasıl söz la bu?
bazı sozlerı guzel ama hem ritm hem de melodı olarak tarzımı yansıtmayan dolayısıyla da dınlemedıgım sarkı.
yarım saat önce dinlemeye başladığım şarkı.

hala dinliyorum.

çok şükela lan(!) yerimden kalkmadan dinliyorum, inan taşak spazmı geçirecem.
yarısında kapattığım şarkı.
zamanla geçer dedi, sözlerini duyduğum noktada, keşke o zamanlar bu kadarda acımasız olmsaydım dedim.
sonra onun bugünlerde haklısın boşver dediğini getirdim aklıma. yaşancaksa yaşanacak dedi bana. haklısın boşver, her zaman yaptığın gibi, bana da boşver unut gitsin, sevgiden kaçmaya devam et.
bana yanlış yerlerinden atmaa, atmaa, atmaa.
güzel olmayan şarkıdır. neresi güzel bu şarkının allasen?

--spoiler--
tuttu fırlattı kalbimi, ezdi üstünü çiğnedi
zamanla geçer dedi zamanla zamanlaaa..
--spoiler--

heee çok etkileyici sözler.. tey yarabbim....
Soyut boyutlarda şarkıyı parçalamak istediğim, somut olarak da söyleyeni öldürmek istediğim nefret ettiren türdür. Te allaaam dedirtir insana.
kişi tarafından kalbi tutulup fırlatılan kişinin söylemi.
arabada bağıra bağıra söyleme hissi yaratan şarkı.
araba şarkısıdır.
başka yerde dinlenebilemez.
eh, o da bişey yani...
her duyduğumda ulan bu kadın tutti furitti filan diyor diyorum kendi kendime. ben mi sapığım şarkımı garip anlayamadım.
ben böyle saçma şarkı böyle iğrenç ses duymadım.nasıl yapmışlar çok mu beklemişler bunu yazmak için yoksa bi anda kıçından mı uyudurmuş yazan onu bilemiyorum ama kafamıza eden şarkıdır.