bugün

Sesi güzel şarkıları güzel ama göğüsleri hepsinden güzel. Mütemadiyen kıskanıyorum kendisini.
Güzellik timsali.
eskiden pek beğenmezdim. ama çıkardığı son albüm ile birlikte beni kendisine aşık etmiştir. başarılarının devamını diliyorum. hep böyle şarkılar yapsın başımın üstünde yeri var.
böyle bi' 60lar 70ler havası sezilen , narin ama güçlü sesli tatlı kadın kendisi. ve bir de;

akla ilk gelen , (bkz: depresyondayım) en çok sevilen de; (bkz: yalnız kuş).
goksel'i 13 yildir takip eden biriyim. turkiye'de en az abartilmis kadin sanatci denince liderlik goksel'indir. harika albumler yapti ama cok az kisilere ulasabildi. ardindan bende bi' aşk var'i piyasaya surdu. tartismasiz yilin, belkide son 10 yilin en iyi albumu bu. beni cok sevindirdi ki bu album ile bircok muzik odulu aldi. hakettigi yere en az 10 yil gecikmeyle geldi. yolu acik olsun gozunu sevdigim, yeni yeni albumler bekliyoruz.
Bu işe gençliğinden beri yüreğini vermiş bir sanatçıdır. Kolay yoldan hayran kitlesine sahip olmamıştır hiçbir zaman ve hakettiği yere geç gelmiştir . Bakıyorum twitter da facebook da pop bayan şarkıcıların takip edilme sayısına ve gökselin bu kadar sene nasıl olup da yeni ve sesi kaliteli olmayan şarkıcıların gerisinde kalıyor hayrete düşüyorum. Sesi harika bir bayan ,canlı performansı harkulade bir insan ve sahne de hiçbir egoya girmeden neşeli , güleryüzlü azıcık deli bir şekilde sahne de hoplayıp zıplıyor. Hakettiği değerin verilmediğini düşünüyorum. 41 yaşında bir kadın sahne de sevinç içinde hoplayıp zıplarken , yeni yetme pop şarkıcıları sahneyi beğenmeyip sahneye çıkmıyor. Gerçekten bu dünyalar tatlısı kadını gerçekten çok içten buluyorum ve kendisinin saf masum bir yanının olduğunu düşünüyorum.
son dönemlerde çok değiştiğini düşündüğüm biri. Playlistimde göksel yoktur, birkaç coverdan başka. Yani yaptığı müzikle ilgili ahkam kesecek bilgiye sahip değilim hakkında. Fakat sosyal medyada gözüme çarptığı kadarıyla bu kadına bir şeyler olmuş sanki. Yorulmuş gibi, dertli gibi, bir şeyleri saklamak istiyor gibi. En son bir konserine denk geldim mesela. Baktım bakışlar baygın, hareketler bir değişik. Insan sanıyor ki bir duman , iki duble hop atmış sahneye kendini dertli dertli. Sanatçı sonuçta. Bünye hisli, hakkıdır dedim. Ama bu kadın böyle değildi sözlük. Ne bileyim, insan üzülüyor. Alıp karşısına neyin var abla diyesi geliyor.
22 mayıs' ta, uludağ üniversitesi bahar şenliklerinde sahne alacak sanatçımız.
hasretinle yandı gönlüm adlı parçasını dinliyorum da ağlayacağım galiba sözlük. http://www.youtube.com/watch?v=ceANHUjT1wQ .
15 mayıs eskişehir osmangazi üniversitesi bahar şenlikleri kapsamında sahneye çıkan sanatçıdır. gerçi sahneye 45 dakika geç çıkmıştır lakin kendini şarkılarıyla ve sahne performansıyla affettirmiştir.

bunlara ek olarak sahneye çıkan çoğu sanatçı bir kaç duble bir şeyler içip çıkar rahatlamak için bunu hepimiz biliriz ama millet boğazı kuruduğunda su içerken ablamız viski yudumlamaktaydı sahnede ve çıktığında da biraz çakırkeyiflilik vardı ama sonra bir düşündük te normal çıksaydı o konuşmaları yapıp o davranışları sergileyip bizi o kadar etkileyebilir miydi? bilinmez.
O eski havasi nostaljik sesi beni benden alan kadin.
son albümüyle gönlümde taht kuran şarkıcıdır.
uludağ üniversitesi 2013 bahar şenliği kapsamında verdiği konserle çılgın atmış sanatçı.
şarkılarında kendimi bulduğum, bulmakla kalmayıp bazen "acaba ben miyim?" dediğim kaliteli sanatçı.
senlik konserinde ses sistemine kurban giden ama sahne enerjisi ile o muhtesem sempatik danslarila acigi kapatmis sanatci...ha Unutmadan (bkz: O nasil gozlerdir arkadas)
Uludağ üniversitesi öğrencilerine geçtiğimiz akşam unutulmaz bir konser ziyafeti sunmuş şarkıcımız. Çok tatlıydı lan. Hala taş.
40 yaşında olmasına rağmen hala taş olan sanatçı. Ayrıca çok kaliteli bir sanatçı.
uludağ üniversitesi şenlik'13 kapsamında çarşamba akşamı muhteşem bir konser vermiş, güldürmüş hüzünlendirmiş sanatçı hatun. ayrıca aşırı sempatik. biz çooook sevdik.
uludağ üniversitesi şenliklerinde verdiği konserle kendini bir kez daha sevdiren tatlı mı tatlı sevimli şarkıcı.enerjine gurban senin.
lan oğlum çok tatlı değil mi lan? mükemmel bir kadın. sesi çok güçlü, fiziği -yaşına rağmen- düzgün, şarkıları harika, kendisi zaten bal kaymak.

ve de en önemlisi her zaman sesiyle gündemde olan bir sanatçı.
böyle gecelerde zaten olmayan uykumuzu iyice kaçıran, şarkılarıyla ağzımıza sıçan hatun kişi. Hep böyle şarkılar yapmaya devam etmesi dileğiyle.
bu toprakların lana del rey'i.*
şarkıları ile bizi bizden alan 41 yaşında 41 kere maşallahı olan kadın.
2 3 sene içinde esrarengiz bir şekilde güzelleşmiş sanatçı. galiba kilo verdi biraz da ondan öyle geliyor bana. ama çok tatlı lan.
güzel mi çirkin mi bir türlü karar verilemeyen muhteşem sesli kadın şarkıcı. bir tane bile kötü şarkısı yok bu hatunun. güzellik ya da çirkinlik de uçuyor gidiyor. onda bir çekicilik var. hem sesinde hem duruşunda hem şarkılarında.