bugün

sesi mesi boşverin aga, ona bir aydıcan; titretir adamı titretirrrrr!
Kliplerindeki tripleri, yüz ifadesi soğutur insanı.
Ayrıca bazı şarkıları ciddi ciddi güzel.
yaşayan en iyi 5 türk kadın sanatçıdan biridir.
sahnede çok terleyen şarkıcı.
koç burcu olduğunu tahmin ettiğim sanatçı.
kliplerinde suratından çok göğüs dekoltesini görebildiğiniz sanatçı.
Bu akşam 21.00 da uludağ üniversitesinde konser verecek olan şakıcıdır.

Edit:yağmurdan dolayı konser iptal olabilirmiş.
dünkü uludağ üniversitesi konserinde, en önlerde olmanın da verdiği avantajla detaylıca inceleme şansına eriştiğim şarkıcıdır. yakından görünce kesinlikle çok güzel ve çok seksi bir kadın olduğunu söyleyebilirim.
en karizmatik kadın sanatçılardan biridir.

evet bana göre karizmatik. oldukça.

sesi, şarkıları, duruşu onu bu denli karizmatik yapmak için yeterli.
Adaşım olur kendileri.Oda benim gibi aşkını yanlış kalplere bırakmış ve depresyona girmiştir. Bu sayede muhteşem bir çıkış yakalayıp kıskananlara kapak olmuştur.
bazı besteleri kendini defalarca dinletemese de türkiye'de şarkıda aşk temasını en iyi işleyen, yaşatan en iyi kadındır. Aşk acısını en realist ve anlamlı biçimde dinleyenlerine nükse etmeyi başarıyor. Başarılı.
müziğiyle eskiden beri var olsa da yaptırdığı estetiklerle gündemde hızlı çıkış yaşayan şarkıcı.
saçma bir çekiciliği olan kadın.
Son zamanlarda şarkıları kadar büyük memeleri ile dikkat çeken birisi . Çok hanım hanımcık görünsede memeleri ile de ön plana çıkmayı seviyor herhalde.
nerden nereye be göksel...

2006 yılında girilmiş bu başlığa ilk entry, "şaşı gözleri olan ürkütücü şarkıcı ama müzikleri güzel" yazmışlar.

şimdi ise memelerinden başka bişi konuşulmuyor!

herşey aynı yani 2006 da ki memeleri kullanıyorsun hala bunlar lego değil ya tak çıkar yapasın ama bişiler değişmiş işte belli...

(bkz: destekli sütyen)

(bkz: var olmayanı var gibi göstermek)

(bkz: illüzyon)
memeleri, dötü falan güzel hatun.
Göbek adı meme olan çirkin ama sempatik hatun.
iri memelerinin son zamanlarda gündeme geldiğini belirten yazarları görmeme vesile olmuştur. yanlıştır. 1997'de cüretkar meme görüntüleriyle kendisini sevdirmeye başlamıştır.
http://www.youtube.com/watch?v=6D6y7LkSbQE
kendisi bir konserinde ön sıradaki seyirciyle tokalaşırken seyircinin kendisini çekmesiyle düşme tehlikesi atlatmıştır. ardından "sanırım benim yerim burası bu gece bunu anladım" diyerek sahnenin arkalarına doğru çekilmiştir.

kendisi yenliecek kadar tatlı ve ayrıca alık bir kadındır. evet şu dünyada alık kadın sıfatının baş örneğidir.
bu devrin şarkıcısı değildir.

iyi anlamda lan.
ablamızdı(r). bir zamanlar tabii.
içine neşe karaböcek kaçmış şarkıcı.
gerçek hayatta asi ve tatsız biri olduğu konuşulsa da yıllardır çizgisi içinde çokzel şeyler yapmış olan sanatçı. depresyondayız be.
şu hayatta sevdiğim tek pop şarkıcısıdır , başlığı görünce çok sevindim göksellll seni çok seviyorum duy beni yaa.
bazı acıların geçmeyeceğini söylerek haklılığını ispatlamış insan.
''Batıyorsun, hala derinden.''