entry'ler (124)

göksel

bu toprakların lana del rey'i.*

gönül sayfam

klibinde kayahanı göstermese şarkının ruh halini bozmıyacak şarkı. arada çıkıp babacan bir şekilde gülümsemese gerçekten "o"nun gittiğine inandırabilecek. yine de adam üzülenin halinden anlıyor.

baban ne iş yapıyor diye soran öğretmen

özel ders için olta atan şahsiyettir.

eski sevgiliyi yeni sevgilisiyle öpüşürken görmek

sevgilinin mutlu olması seni dünyadaki en mutlu insan yapması gerekiyosa o an ölsen dünyanın en mutlu insanı olman gerekiyo.*

yatakta sigara içerken uyuyakalmak

öğrenciyken yaşayabilceğiniz en büyük zevklerden biridir. zamanınız varken devam edin.

özlemek dostluktandır

özlemek yokluktandır.

erkeklerin kadınları sinir eden özellikleri

yarın olmıcak gibi içmesi, dün hiç olmamış gibi hatırlamaması.

sevgilinin dudağı

alttakini kızarmış ve sarkmış olarak gömekten hoşlandığımız dudak.

sevişmek kelimesinin eş anlamları

(bkz: aşk yapmak)

5 tl ile alınabilecekler

bir liralık dörtlü bisküvi ve bir buçuk litre sudan oluşan 4 günlük öğün.

doktor şakaları

iki parmakla tuşe atmaya çalışmak. *

görücü usulü evlenenlerin daha mutlu olması

kendin seçmeye kalktığında mükemmeli arıyosun. onu bulamadığında veya çabalamadan vazgeçtiğinde artık kaderine razı geliyosun, elindekiyle mutlu olmayı öğrenmen gerekiyo. beklentilerin de ne kadar düşük olursa gerçekleşme olasılıkları o kadar yükseliyo.

sevilen kisinin başka biriyle çıkması

benimle olsaydı daha mutlu olurdu düşüncesi olur seni tüketen. onun için mutlu olmaya çalışsanda, kendi haline olan üzgünlüğün olur bitmeyen gecelerin sebebi.

otobüste göğüslerini sürterek taciz eden kız

tacizi erkekler yapar. kızın yaptığı taciz olamaz. olsa olsa güzellikleri paylaşmaktır.

gece gece uyku kaçıran sebepler

yan komşudan gelen şehvet çığlıkları.*

sabah alarm çaldığı anda hissedilenler

bugün cumartesi olsa da ben farketmeden kurmuş olsam diye düşünürsün. sonra aynı küfürler sıralanır.

sarhoş olmadan vermeyen kızlar

sorumluluk benden gitsin, ben normalde yapmazdım deyip vicdanını rahatlatan kızlardır. hatta çirkeflik durumuna göre senin yüzünden oldu diye de üstünüze yıkar.*

seni unutmam mümkün değil diyen sevgili

sensiz nefes alamam diyenler şimdi kimlerin kucağında nefes nefeseler gibi özlü sözlerimiz bu insanlar sayesinde ortaya çıkıyor. asıl korku kendisini unutturmayacak başka insanlar bulamama korkusu olması muhtemeldir.

facebook suz bir hayat

aslında herkes bir anda bıraksa, üstüne dizileride bıraksalar sanırım büyük bir karadelik oluşabilir.

sen benim

ne çok yarım kalan insan olduğunun farkına vardıran şarkıdır. herkesin çektiği acıların, başaramadıklarının sorumluluğunu eskide bıraktığı insanlara yıkmasını sağlamıştır. kendini suçalamak çok ağır olduğu için birileri yarım kalanların sorumluluğunu almalı, vicdanlar rahatlatılmalı.