bugün

bursaspor maçında omuzu çıkmış beşiktaş ve a milli takım ımızın defans oyuncusu.
Önceki Takımı : Gaziantepspor
Forma Numarası : 5
Pozisyon : Defans
Doğum Tarihi : 07.09.1981
Doğum Yeri : Antakya
Boy : 192
Yabancı Dil : ingilizce
Hobiler : Araba kullanmak, Yüzmek
Kilo : 85
Ayakkabı No : 0
Takım : A Takım
Medeni Durum : Evli
Eğitim : Lise
Milli Maç : 9

kaynak: http://www.bjk.com.tr
arsenal'in kafayı taktığı oyuncu.

http://www.milliyet.com.t...06/12/07/son/sonspo04.asp
kendi oyun stilinin ingiltere'ye yatkın olduğunu söyleyen stoper. tamam bir stoper olarak mücadeleci ve yine bu mevki için fiziği de çok uygun, fakat arkadaşın oyun stili nedir ki neye göre hangi ülkeye uygun olduğunu söylüyor çözemedim. ama arsenal transferi gerçekten iki taraf için de çok uygun olacaktır. hem arsenal Philippe Senderos'a bile katlanmak zorunluluğundan kurtulup stoper rotasyonunu genişletmiş olur hem de gökhan zan, avrupa'da bünyesinden en fazla yabancı ve en fazla genci barındırıp onlara ynama fırsatını tanıyan bir klübe ve menejere * transfer olmuş olur. ha bu transfer için geçen meblağ olsa olsa beşiktaş'ın pazarlığı başlatmak için ortaya sürdğü rakamdır gibi gelmekte bana. ne arsenal'in o kadar transfer için şu an ayırdığı bütçesinin ne de ayırsa da o parayı bu transfer için harcamaya niyetinin olduğunu sanmıyorum doğrusu.
arsenalin on milyon euro teklif ettiği, kıymete binen topçu.
http://www.spordabugun.co...1&hid=7644&sec=11
sürekli sakatlanan, iyileş artık dediğimiz millî futbolcu.
beşiktaş taraftarının zan zan gökhan zan diye tribünlere çağırdığı alpay gibi *defans oyuncusu.
taraftara "sevimli görünmek için" altlarına yatabilir. arkadaşlarını hemen satar golden sonra sağa sola "bir insana yakışmayacak şekilde" gibi bağırır goldeki hatasını bu şekilde kapatmaya çalışır. bjk li medyanın bjklilere gaz vermek için "arsenalle anlaştı" şeklinde yalan haber yaptığı fitbolcü sırf bjk taraftarının "ne büyük futbolcuymuş lan" diye düşünmesi için. arsenale gitsin bende ardından gider londradaki queen elizabeth köprüsünde gelene geçene.. bişiy diycem ama ya da neyse

edit: bejekeli yöneticiler uyardığı için yumuşatılarak tekrar canlandırılmışdır.
".. rakibim beni bos yakaladi. darbenin ardindan nefesim kesilince bir anda dunyam karardi. karin boslugumdaki tum hareket noktalari iptal olmus gibiydi. bir an oluyorum sandim ve esimi dusundum ! "

evet zurich - besiktas maci sonrasi bunlari soyluyor milli futbolcu.

severim boyle ilginc futbolculari. " karin boslugundaki tum hareket noktalari " himmm cok guzel cikis noktalari bunlar.
kafa bakımından operatör bi abimiz.
(bkz: gökhan zan hulk benzerliği)
yanında biri hapşursa 3 hafta sakatlanan kaliteli defans oyuncusu.
zurih maçında yediği hafif bir dirsek darbesi nedeniyle sahada 3 dakika kıvrandı. sanki adam g3 tüfeğinden çıkan kurşunla vuruldu. kıvrandı kıvrandı yerlerde süründü, maçı uzattı ve beşiktaş'ın 90+7 de gol yemesine sebebiyet verdi.
özellikle fiziğiyle rakibe üstünlük kuran sevgili beşiktaşımızın bir o kadar sevgili ve yetenekli futbolcusu.
fiziğini kullanmayı beceremeyen defans oyuncusu. bu çıtkırıldımlıkla beşiktaş'ta yine iyi oynuyor, demek ki, bu çıtkırıldımlık olmasa real'e gidecek.
riza calimbayin yardimci antrenörü Bülent Albayrak bizzat söylemistir: "Kari gibi futbolcu! antrenmanda Yere düsse 2 saat aglar!"
şu sıralar ya çılgın atıyordur ya da atmaya hazırlanıyordur zira 7 eylül kendisinin doğum günü. artık 26 yaşında.
porto maçı sonrası röportajında "pozisyon vermedik" deme gafletine düşmüştür. yahu ben en az 5 adet yüreğimin ağzına geldiği pozisyon hatırlıyorum insaf yahu...
neredeyse hiçbir kayda değer özelliği olmayan ama ilginçtir milli takımda bile oynatılıp basın tarafından "arsenal izliyor bunu" diye şişirilen beşiktaşlı futbolcu.
kuvvetli stoper.
(bkz: homo erectus)
milli takım'da oynayan en düzgün futbolculardan biri ''adam gibi adam'' derler ya işte öyle.

edit: çanakkale'de oynarken kendisini bir sakaryaspor deplasmanı dönüşünde takımdan ayrı istanbul'a gittiği otobüste tanıdım. çok düzgün bir adama benziyordu, futbolu hakkında bir bilgim olmasada otobüsten indiğimizde ayrılırken elini sıkıp ''umarım seni çok daha iyi yerlerde görürüm'' demiştim. iyi ki de demişim.
türkiye'de büyük takımlarda oynayıp bu derece takoz, sağlıksız ve beceriksiz olmayı aynı anda kuvvetli derecede başarabilen yegane isim.
kızı aba, oğlu bora'dır. *
arsenalin istediği iddaa edilen biz mi körüz arsenal mi sorusunu akıllara getiren gerçekten futbol adına hiç de artısı bulunmadığını düşündüğüm futbolcu.