bugün

bir zamanlar piyasada olan bir pop sanatçısıydı ama uzun zamandır kendisinden haber alınamamaktadır. sesi oldukça güzeldir bugün populer olmuş bir çok kişiden ii şarkı söyler ama şansı populerite yollarını açamamıştır kendisine ancak güzel şarkılarla çıkışı yakalaması kolay olacaktır. dönmem vede can özüm en bilindik şarkılarıdır
yanılmıyorsam "işte gol bu sevdan" şeklinde futbolla-aşkı aynı potada eritebilen hatırladığım kadarıyla eli ayağı düzgün bahtsız popçu..
'çöz beni','can özüm' ve en son 'belki hüzün belkide aşk' albümlerinden sonra ortadan kaybolmuş popçu...günümüzdeki bir çok popçudan çok daha iyi bir sese sahiptir
yeni şarkısıyla bi kaç gündür müzik kanallarında görülen şarkıcı. yürü yüreim gidelim buralardan aşk bizimle deil demiştir son şarkısında
albümdeki 11 şarkının en az 5 tanesi hit olabilcek kapetiseye sahiptir. bir single çıkarsa ekonomik olarak daha çok şey kazanacak olmasına rağmen o bir albüm yapmış ve benden bir taktir daha kazanmıştır. ayrıca ilk albümde "gün gelir senide bulur ayrılık" diye başlayan bir parçası vardırki aşk acısı çekenlere meze olarak şiddetle öneririm.
(bkz: yürü yüreğim)
eski şarkıları hala playlistlerden inmeyen şarkıcı.
(bkz: annem)
(bkz: can özüm)
(bkz: sevmeler yasak bana)
(bkz: aşk belası)
az albüm yapan ama kaliteli şarkıları olan yakışıklı popçu.
itü çalgı eğitimi bölümü mezunudur kendisi.
"dönmem" şarkısıyla piyasaya giren,şimdiyse "yürü yüreğim" adlı şarkısıyla hızlı bir dönüş yapan şarkıcı..babası bir erkek berberidir..
" pantolonunu çok sevdim çıkar onu bebeğim, hadi kalk bize gidelim " parçasıyla yıllarca kabus görmeme neden olan şarkıcı...
yürü yüreğim gidelim buralardan.....
piyasadaki bir cok kisiden daha guzel sese sahip ama populerlik bakımından geride kalmıs genc sanatcı, kendileri ayrıca soz yazarıdır.
yeşil gözlü, yakışıklı şarkıcı. elveda derken adlı dizide rol almaktadır. Yürü yüreğim şarkısı hem hareketli hem de hüzünlüdür. Favori parça adayıdır.
1996'dan beri hayatımızda olan ama hiçbir zaman popüler kültür ikonu olamamış iyi ki de olmamış denilesi şarkıcı. 8 şubat 1978 doğumludur.
diskografi;
çöz beni
canözüm
belki hüzün belki de aşk
yürü yüreğim
bugün doğum günü olan şarkıcı. şeytanın bacağını bir şekilde kırmış popüler olmuş adam. feci soğuk bir yapısı var. ekran buz tutuyor. gülüşü, bakışı, kahkahası bile soğuk. ama şarkıları çok güzel ve içten. bu da bize yeter.
yeşil gözlerinden muhabbet kaptığım baktıkça daha bir gözüme güzel görülen insan. allah ın özene bezene yarattıklarından.
keşke daha iyi yerlerde olsa deyü düşünceler deryasına salan, piyasadaki ''ben yakışıklıyım'' diyen popçulara da nal toplatacak derecede sevip saydığımız derecedeki abimizdir, 90 ların ortasından bu yana, çöl çiçeğim, aşk belası, can özüm gibi parçaları looplara alma sebebi olmuştur... daha çok gözüksün, daha çok albüm yapsındır.
Ilk albümünde dogus sarkilari okumus. Yakindada yeni albümü çikacak olan eski türk popçularimizdan. Müzik bilgiside asla küçümsenmemelidir. Güzel ses.
müzikte aradığını bulamamış ve dizi sektörüne atılmış sanatçı. dizi sektöründe de aradığını bulamayınca müzik sektörüne geri dönüş yapıyormuş. sektörden sektöre zıplıyor. sektörsün gitsin artık!
herzaman 'seni bana vermediler ki güzelim' sarkisiyla hatirlanacak olan güzel sesli, güzel gözlü, tatli bir popcumuzdur.
aslen adana'lıdır ve istanbul fındıkzade'de büyümüştür.itü konservatuar'dan mezundur kimse bilmemesine rağmen harika tar çalar ve tarda ilk çıkardığı parça beyaz gül kırmızı gül güller arasından gelir adlı eserdir.efendi huylu ve kibar bir insandır fakat düğünüme kendi yerine babası geldi hayırsızın .çocukluk ve gençlik döneminde iyi futbol oynardı biraz kiloluydu ama orta sahada adım atmadık yer bırakmazdı.
bugün televizyonda yıllar önceki klibini izlediğim de inanılmaz değiştiğini ve geliştiğini fark ettiğim güzel sesli şarkıcı. eski klibi doksanlı yılların ortalarında çekilmişti sanırım, gökhan tepe 20 li yaşların başında, sakalları bile çıkmamış gibi, sesi oturmamış. ve o yıllarda tüm erkek popçular üzerinde uygulanan feminen imaj onu da mağdur etmiş * . bir de ben tarkan'ın yerine gökhan tepe'yi tercih ederim her zaman * , çünkü bence tipi de sesi de tavırları da tarkan'dan çok daha hoş. piyasa adamı olmadığı için hak ettiği yere hiçbir zaman gelemeyecek gibi geliyor bana.
disco kralına konuk olarak katılan sanatçı. balon gibi olmuş yazık.
anlamlı bir türkçe kullanan iyi bir söz yazarı,kaliteli bir sesi ve dahi tipi düzgün bir adam olmakla beraber niye tarkan kadar meşhur olamadığını anlayamadığım sanatçıdır...
güncel Önemli Başlıklar