1. 1.
  deniz kıyısında bulunan sakin bir izmir ilçesidir .
  -1 ... gerko
 2. 2.
  konak yönünden giderken narlıdere'den sonra gelir .
  1 -1 ... gerko
 3. 3.
  izmir'in en iyi liselerinden biri olan 60. yıl anadolu lisesi'nin bulunduğu ilçedir .
  -1 ... gerko
 4. 4.
  http://www.guzelbahce-bld.gov.tr diye bir sitesi de olan izmir'in ilçelerinden biri.
  ... amanbenburadakalmisim
 5. 5.
  fenerbahçenin sağa sola sataşmayan, hakemler hakkında konuşmayan, kendini bir cumhuriyet gibi görmeyen hali olsa gerek... ama imkansızdır o ayrı konu... *
  ... phyxius
 6. 6.
  izmir Körfezi'nin güneyinde yer alır. il merkezine uzaklığı 15 km'dir. Doğusunda Narlıdere; batısında Urla; güneyinde Seferihisar ve Menderes ile çevrelidir. yüzölçümü 110 km2'dir.
  1 ... dolayli zarf tumleci
 7. 7.
  antik adı kilizman dır.8 sene once eşege binen bayanların goruldugu tepelik kısmında,su an son derece degerli imarlı arazilerin ve yepyeni, taptaze villaların bulundugu metropol izmir ilçesi.
  ... delemut
 8. 8.
  kilizman insanı kerizman cümlesine şahit olduğum yerleşilesi izmir ilçesi.
  ... realite35
 9. 9.
  Izmir merkezde bulunan bir ilce. 30bin nufusu vardir. Urla ile narlidere arasindadir. Ucretsiz Otoyoldan Balcovaya 5 dakikada gidebilirsiniz. Deniz kenari kurulmustur ve sahil duzenlemesi cok guzeldir. Palmiye agaclari coktur. Izmirin en modern ve zengin semtidir. Ev fiyatlari cok yuksektir ve genelde havuzlu siteleler, villalar ve malikaneler vardir. Siteler semtinde plaji vardir. Kisin ruzgarli olur. Izmirde oturmak icin en ideal yer urla ve guzelbahcedir.
  ... cancancan90
 10. 10.
  otoban değil şehir içinden gitmek zorundaysam yamalı asfaltları yüzünden her geçişimde küfür ettiğim ilçe.. çok da severim o ayrı.. *
  3 ... famborella