bugün

ağlama duvarından entry giriyor sanırım.
damarlarında türk kanı dolastığından süphe ettiğim israil avukatı.
(#8222440)

orhan pamuk tarzı yazan yazar. *
trol filan değildir. bildiğin paralı askerdir. arpasını veren terörist devlete korkunç bir sadakat göstermektedir. bu kadar...
dün bir iki yazısını gördüm. algılaması en zor insanın anlayacağı dilden açıklayıcı entrylerle cevap vermeye çalıştım.

baktım bir kütüğe konuşsam daha fazla tesir eder. peşini bıraktım.

troll gibin sözlük bebesi gibin bişey.
(bkz: groove is in the heart)
israilin uluslararası sularda türk gemisini basmasından ve 16 kişiyi öldürüp 60 kişiden fazlasını yaralamasında sonra yazdığı yazı.
--spoiler--
kendisini yok etmek isteyen her tıfılın ağzının payını veren ülke. bizim gibi yalandan terörle mücadele etmezler icraat yaparlar.
--spoiler--
yahudi sevdalısı, türk düşmanı.
--spoiler--
o ne asil hayvandır öyle... yediği kemikleri alan sahibinin sesi haline gelir, sahibini savunmak için kendisi ile aynı nesilden gelen canlılara saldırır, yeter ki sahibi zarar görmesin. sadıktır, sadakatinin ödülünü bol bol kemik ile alır. sonra gider sahibinin ayakları dibine yata ona yalakalık yapar. bir de şu vardır:

(bkz: israil in sadık köpekleri)

ha bir de bunlar bu sözlükte havlarlar, aslında bunlar sahibinin sesidir. bu köpeklere kızmaktan ziyade kendi aramızda para toplayarak biz bunlara kemik alabilirsek bizim de sesimiz olabilirler...
--spoiler--
(bkz: ekmeğini yediği sahibine sadakat gösteren köpek)
sözlükteki varlığından en çok rahatsız olduğun yazarlardan biri.
israil'in yardım gemilerine saldırmasında israil dışında herkesi suçlayan yazar. Lakin kafasının basmadığı şey, olayın uluslararası sularda gerçekleştiği. israil ve yahudi yalakasıdır aynı zamanda.
7.nesil çaylak,hoşgeldinler olsun.
yahudisever yazar.
dikkat çekmek için siyonizmi kullanıp başarılı olmuş yazardır. popüler olmak için daha nice ideolojilere domalmasını dört gözle beklemekteyiz.
çakma müslümanlara ve çakma insanlara güzel ayarlar veren yazar.
valla düşüncesi nedir ne değildir bilmiyorum ama Kendisi filistinde olmayan yazardır. Kendisi gibilerin Filistinde olmaması için daha bu gece 6 tane şehit verilmiştir. Çanakkale'de şehitler verilmiştir, kurtuluş savaşında şehitler verilmiştir. Yani tekrar ediyorum kendisi filistinde olmayan, yaşamayan yazardır ve Dedeleri abileri, kardeşleri bunun için gereken bedelleri ödemiştir. Peki Çanakkale'de Türkler ölürken, yemende Türkler ölürken PKK yüzünden Türkler ölürken Filistinliler ne halt yemekteydi?

ingiliz köpekliği yapmak
Sovyetçi teröristleri eğitip türkiye'ye yollamak.
PKKlı teröristleri eğitip Türkiye'ye yollamak.

Haliyle filistinde doğmayıp bu ülkede doğanlar Filistinliler yüzünden çok çekmiştir.

Şimdi kimse bana ya filistinde doğsaydın geyiği yapmasın Allah aşkına.
bilgi: 18 ay askerliğini aslanlar gibi yapmış bir yazardır. he şu an çağırsalar yine gidecek olan yazardır. yani namaz kıldırmıyor dinsizler diye asker kaçağı bir yobaz değildir. ama israil düşmanlığını körükleyip hala ve hala suçu israile atanlara karşıdır. dostunu düşmanını bilir. sen kimsenin heleki israil gibi gayet tedirgin bir ülkenin karasularına provakasyon yapamazsın
entrylerini beğendiğim yazar.var olsun.
(#8222524) entry si ile hakikaten garipsenen kişilik kategorisine girmeyi başarmış yazar. bu arada bir şey dikkatimi çekti, türkiyenin israile savaş açmasıbaşlığına göt ister yazmış. çok güldüm ve hala ailecek gülüyoruz. türkiye gerekirse, israil in götüne o mermileri sandıklarıyla birlikte sokar. sen nerede yaşıyorsun kardeşim? israilli misin nesin de sürekli türkiye yi provoke ediyorsun anlamadım gitti!
israil'e olan haklı öfkenin belirtildiği her girdiye muhalefet olmasıyla inceden kıl olmaya başladığım yazar(!).
(bkz: groove)
kocaelinde bir bar ismi.
israilsever yazar.
iktidar yanlısı dimağların hatalarını yüzlerine vuran milli reflekstir kendileri.
terorist pkk yı savunduğu lafını söyleyenlerin sülalelerini ellerinden öpen ve saygıda kusur etmeyecek yazardır. görende dünyada kurulmuş hiç bir islami terör örgütü olmadığını sanır. zoruna gitmesi zikimde deil arkadaşım işlerini terörle orayı burayı havaya uçurup onun bunun kelesini kesip bunu nete yayarak halleden örgütleri olan bir dine sahipsin. bunu düzeltmekte senin elinde.
güncel Önemli Başlıklar