1. 1.
    1. nesil yazar... hoşgelmiş...

(bkz: 3 nesil yazarın 1 nesil yazarı karşılaması)*
    3 -1 ... dolayli zarf tumleci
  2. 2.
    radiohead in unofficial sitesinin adı. içinde şarkı sözlerinden biyografilere kadar bir radiohead sever için bir çok faydalı bilgi barındıran sitedir.

http://www.greenplastic.com
    1 ... micro cuts
  3. 3.
    1.nesil yazar, radiohead fani, az ama öz yazar kisisi.
    ayrica az önce bana itiraf ettigine göre1.nesil yazar, radiohead hayrani mi ki
    az önce bana itiraf ettigine göre gizli örgütlerden * sözlükte reklam yapmasi icin aldigi para 3 haftadir gelmiyormus.*
    -1 ... polimorf olmus sokak lambasi
  4. 4.
    ince esprili, kibar yazar. sevilesidir.
    3 -1 ... che mania
  5. 5.
    emo oldugunu her yerde vurgulama istegi duyan bi insandır anlasılamıyo pek ne yapmak istediği ilginç.
    ... kangaroo
  6. 6.
    aslında hepimizin emo olmak isteyip de olamadığımızdan ötürü kıskandığımız yazardır. Nası imreniyoruz, nası imreniyoruz... Ailecek severek iğreniyoruz aman imreniyoruz efendim...
    12 -3 ... abidin
  7. 7.
    allah'ın akıl fikir ihsan eylemesi gereken emocan. zall, yap artık şu "ağzını burnunu kır" butonunu.

(#3908702) bi de felsefeleri varmış. hey yavrum hey yirim sizin felsefenizi.
    1 -2 ... minik mavi balina
  8. 8.
    #3390072 efendim görüldüğü üzere kendisi ironi yapmaktadır, yani emo olabileceğine ihtimal vermemiş idim zaten. o yüzden sakinleşelim, boğaza karşı püfür püfür çaylarımızı yudumlayalım, lütfen ama bak..ağlarım ha!
    ... shadowkiss
  9. 9.
    (bkz: adam olamadim bari emo olayim)
    1 -1 ... fearful
  10. 10.
    (#5619281)

bir emo'nun günlüğünden...
    ... fidelio