bugün

üçüncü nesil yazar.
geç oldu biraz ama birinin söylemesi gerek sanırım: hoş gelmiş.
üçüncü nesil, eküri yazar. kendisi beni bu siteyle tanıştıran kişidir.
uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 9da tanışma fırsatı yakaladığım delikanlı kişilik. futboluyla bizi hayran bırakmıştır. yalnız kendisine ribery forması yakışmamaktadır. *
uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 9 de tanıştığım ve zirve sonunda arabada daha fazla muhabbet etme fırsatı bulduğum, bende geleceğin çok başarılı tekstil mühendislerinden biri olacağı kanısı uyandıran yazar arkadaşımız. * *.
aynı semtte oturduğumuz, sevdiğim, delikanlı bir adam..
zekasıyla insanı kendine hayran bıraktırır..
yaz tatillerinin vazgeçilmezidir..
deli gibi futbol oynar..
kendisine selamlarımı gönderiyorum.
tony montana hastası adam...
petek dinçöz v.b. *
sevdiğim, delikanlı yazar.
(bkz: #1587425)

(bkz: #1587444)
şu sıralar kardeşinden aldığı gazla sagopa kajmer dinleyen adam..
yahu bu arada kaç senedir paul van dyk dinlerim, hiç farketmemiş..*
tony montana hastalığını, üstüne t-shirt alarak pekiştirmiş yazar..

(bkz: allah akıl fikir versin)
bütün okul hayatını bir kenara bırakıp zaten kısa olan bir mesafeyi kısaltmaya ant içmiş insandır.işte bu sebepten en asil duuygunun insanıdır.
zibidi bi insandır onun hakkında yapılan bu yorumlar beni cok şaşırtmıştır sıkarfeys hastasıdır ayrıca.
papucumun roakçısıdır...kulağını deldirmiştir ayrıca...
denyonun önde bayrak sallayan ev arkadaşı...ayrıca;
(bkz: var da bize mi var)
an itibariyle çaylaklıktan kurtulmuş olan, 1000. entarisini kendisine hediye eden sapık ruhlu yazar.
3. nesil yazar.
yeni tanıştıgım ve ve bir futbolcuya benzettiğim kişi.

edit: (bkz: ribery)
galatasaray hakkındaki entryleriyle alkışlanmayı hakeden yazar. #3979322 entrydeki ayarı ile sözlük tarihine girebilir...
bir hos geldin' i esirgemeyen nazik yazar. yanlislikla ozeline bos dondum kusura bakmasin. *
(bkz: yürüyedur)
şu aralar ribery değil de kazım koyuncuya çok benzeyen yazar.
gecenin bi saatinde erkeklerin türk kızları hakkındaki düşüncelerine yaptığım yorumlarla meşgul olan yazar.
kırıklarını aldırmaya gittiğinde berber tarafından kafasına vurulan ve adam gibi traş olan yazar.ayrıca burnunu yaptırmıştır.*
ağabeyim olan yazardır.biz böyle aile boyu uludag sozluk meftunuyuz. kendisne selam eder, sevgililer günü kutlarım. ayrıca saçlarını hala yatağımdan toplamaktayım.
sonunda evine adsl bağlatan yazardır. hayırlı olsundur.