bugün

dünyadaki tek kusursuz $irket.
batı'da büyük şirket doğu'da ise bildiğin "motor" dur. milyonlarca insan kullanıyor. motor işte!
30 Ağustos 2012 zafer bayramında ufacık da olsa bayraklı bir doodle oluşturmayarak çok büyük hayal kırıklığı yaratmıştır.
(bkz: yandex e geçmek için bir neden daha)
bir haftalık çiçeği burnunda bir baba olarak, her gün hayır duamı alan arama motoru. lan bilmediğimiz, aslında dünyanın en normal şeyi olup, bir anne babayı deli gibi endişelere gark eden ne çok şey varmış. iyi ki varsın google. arama motoruna iki satır yazı yaz, aslı neymiş öğren.

(bkz: yeni doğan bebeklerin cildindeki kızarıklıklar)

(bkz: yeni doğan bebeklerde düzensiz nefes alıp verme)

(bkz: yeni doğan bebeklerde hıçkırık)

(bkz: yeni doğan bebekler ne kadar uyur/emer/kakasını yapar)

(bkz: ve daha bunun gibi bir sürü şey)
google bilmezse kimse bilmez görüntüsünün altında çöp bilgilerin dolduğu yeni nesil arama motoru.
bir alışveriş sitesinde herhangi bir ürünü inceledikten sonra, gezindiğim diğer sitelerdeki reklamlarda aradığım ürünün görünmesini sağlayan arama motoru. şimdi başka bir arama motorunu deniyorum. google'a bunu yapacağım aklıma gelmezdi.

edit: geri google'a döndüm. bunun başka çözümü yok mu,acaba suserler?
google, amcamızdır.
en çok kullanılan arama motorudur. türkiyede çok tıklananmış. artık bilgisayarı kullanmayı bilmeyen google ı biliyor.
birçok ülke de tepkiye neden olan "Müslümanların Masumiyeti" filminin YouTube'dan kaldırılması talebini reddetmiş..
görsel
Birçok sayfaya erişmemizi sağlayan, bir arama motoru.
bugün doğum günü olan arama motoru. doğum günün kutlu olsun lan piç. 14 yaşına geldiğine göre kuş ötmeye başlamıştır haaaa.
(bkz: skynet)
bugün 14. yaşını kutlayan arama moturu. *
14 Yaşındaki sanal ergen.
bugün 14 yaşına giren dünyanın en karizmatik ama bir o kadar da mütevazi arama motoru.

iyiki doğdun google! haritalarınla, translation özelliğindeki komik hatalarınla, her istediğimizi sende bulabilmenin getirdiği sonsuz güvenle çok seviyoruz seni. bu arada canım, terazi burcuymuşsun bu da gözümden kaçmadı. iyiki varsın!
iyi ki doğdun.
10 yıl önce yahoo'ya girip google diye aratırdık , artık google'a girip google diye arama yapıyoruz. işte böyle bir arama motorudur.
bütün web sitelerinin toplandığı sözlük, arama motoru.
Gidilmek istenen adrese en kısa ulaşım yoludur. ( bkz: google da 'f' aratıp facebook'a girmek)
Google, Microsoft’u ilk kez solladı
----------
ABD’li internet devi Google’ın piyasa değeri ilk kez Windows işletim sisteminin yaratıcısı ABD’li Microsoft’u geçti. New York Borsası’nda önceki gün Google hisselerinin değeri yüzde 1 artarak 761.78 dolardan kapandı. Microsoft hisse değeri ise yüzde 1’e yakın düşerek 29.49 dolar oldu.
http://ekonomi.milliyet.c....2012/1605928/default.htm
gsyandex ile anasayfam olma özelliğini yitirmiştir.

bütün galatasaraylıları da kendisini terk etmeye davet ediyorum.

(bkz: http://www.gsyandex.com)
little nemo doodle ı ile anasının gözü dedirtmiş arama motoru.

hayal gücünün sınırlarını zormalıştır.
aferin.
bugünkü doodle ı ile sıçmıştır.
Google'a bunu yazın bakın ne oluyor?

http://www.milliyet.com.t...-yazin-bakin-ne-oluyor-/1