1. 1.
    kendi cinsine ilgi duymanın gizli hali.

evet efendim özellikle çapkın erkeklerin bu dürtüsünü bastırmak ve kendilerine bile ifade edemediklerinden dolayı varolan eşcinsellik dürtüsünü bastırmaya çalışma olayıdır. ne kadar çok kızla birlikte olursa o kadar erkek olduğunu kanıtlamaya çalışan bir (bkz: homofobik) olabiliyorlar.

ayrıca aşırı kıskançlığın da bunun bir belirtisi olduğu söyleniyor.
    3 -1 ... altomunto
  2. 2.
    eşcinsel kişilerin kendilerini rahatlatmak için bütün milletin içinde aslında hep olduğunu düşünmelerinden dolayı ortaya çıkan '' Hastalık ''tır.
    1 ... telefondaki adam
  3. 3.
    Erkeklerde olandır.
    2 ... selia
  4. 4.
    Eşcinsel olduğunu kabul etme ama bunu insanlardan saklama bazen kendinede itiraf edememe durumu.

Bu gizli olanların çoğu eşcinsellerden nefret eder. Her fırsatta kötü şeyler söyleme çabasındadır.

Ne demişler; insanın ilgisi yoksa; fikride olmaz.
    2 ... sonsuza dek
  5. 5.
    murathan mungan' ın şu sözünü akla getirir.

" solcunun eskisinden, ibnenin gizlisinden korkarım. "
    7 ... nadia nadia
  6. 6.
    Çoğu erkekte olduğunu düşündüğüm durumdur. Tıpkı kadınlar gibi erkekler de Duygusal anlamda yakın oldukları bir erkeği düşlerler. Toplumsal normlara aykırı olduğu için bunu dile getirmez ve gizlerler ancak bilinçaltlarında her daim bu düşünce olur.
    4 -11 ... foseptik cukura dusen burjuva
  7. 7.
    biz ona gizli gey diyoruz. hay amk bisiktirol.
    2 -1 ... halkini siklemeyen fuhrer
  8. 8.
    türk tipi eşcinsellik diyoruz tatlım biz ona.
    1 ... buldumcukmatyas
  9. 9.
    şu eşcinselleri anlamıyorum da neyse. sonuçta onların kararları, saygı duymak mecburiyetindeyiz.
    1 ... the blade man
  10. 10.
    Hiçbir insanın yüzde yüz heteroseksüel olamayacağını okumuştum bir yerde. Çocukken toplumsal normlara göre şekilleniyor cinsel kimliğimiz. Doğada da hayvanların çok büyük bir kısmının eşcinsel olduğunu biliyorum. Gizli eşcinsel erkekler, erkeklerden nefret ederler bu konuda. Homofobik olurlar, asla böyle erkeklerle aynı ortamda bulunmak istemezler. Bir arkadaşım böyle. O da küçükken aslında ilgisinin erkeklere kaydığını fark etmeden itiraf etmişti. Ama şu an Homofobik kendisi. Bu şekilde baskılıyor. Bense kendimi fazlası ile özgür ve rahat hissettiğim için baskıladığım bir şey olmuyor. Bu da rahatça kadınları istememi sağlıyor. Bunun ciddi bir rahatlık olduğunu, lüks olduğunu düşünüyorum. Toplumsal olarak değil, doğadaki entropiye bakarak ele alıyorum. Şanslıyım. Doğaya göre hangisinin normal olup olmadığını söylemek benim haddim değil tabi ki. Tartışılır. Ben kendimi şanslı diye nitelendiriyorum sadece.
    6 -3 ... yikanmak istemeyen cocuk