bugün

Araçta yanarak ölen bir adamla ilgili bir bölüme rastladım bugün. Cinayetin aydınlatılması açısından çok önemli olduğu söylenen ses kayıtlarının canlı yayında dinletilmesi esnasında hayvani bir kahkaha attım. Zira söz konusu kayıt, youtubeda populer olan alttaki telefon konuşmasına ait.

https://youtu.be/7rBJ7i5kZ6M

Üşenmedim mesaj attım ihbar hattına. Gerçekten farkında değiller mi yoksa konu bulamadılar diye milleti oyalamak için mi kullanıyorlar, yarınki programda göreceğiz.
Çok güzel star TV programıdır. Denizli'nin Buldan ilçesinde olan hacı veli taşdöğen cinayeti çözülmüş ve tutuklamalar yapılmıştır.
Star tv ekranlarında yayınlanan izlemesi oldukça heyecanlı programdır.

ACABA SEMA nın babası hangi gerçekleri ortaya çıkaracak.
Şu anda rabia'nın evlatlarının analarının akıbetini araştırma konusu işleniyor. Bir pirimat namus için öldürdüklerini gizlemeye çalışıyor. Örgüt bunları kullanmak için hiç zorlanmıyordur eminim. Hem pirimat hem toplum asalağı herifi dalıp dövesim var. Bir de dede bu kızın akıbeti de annesi gibi olacak demiş. Sinirim zıpladı yahu. O annesini arayan çocuklar bunları yok sayıp uzaklaşsın onlardan.
Edit; imla
şu anda 18 yaşındaki bir kızın, annesinin 5 yıldır dini nikahla birlikte yaşadığı ve 1.5 yaşında bir oğlunun olduğu adamla evlendiği konu işleniyor.

sizin ben siuriyetinizi skym. hiç mi haysiyet kalmadı arkadaş.
Havva adında bir teyzenin hakkını aradığı program. Oğlu kadının parasını almış vermiyor, kardeşleriyle miras yüzünden kavgalı. Doktor kılıklı bir adamda sen niye herkese düşmansın, bu bir hastalık diye milletin içinde kadına hastalık tanısı koyuyor. Bu nasıl tanı koyma kadını küçük düşüre düşüre, kadına bir deli demediği kaldı. Ki kadın hasta olsa bile parasını yedikleri gerçeği değişiyor mu? Oğlu aşırı pişkin. "ben borç almadım evladı olduğum için yedim o paraları" diyor. Versene kadının parasını. nereden izledim dedirten program. Evet.