bugün

on ikinci nesil yazar. hoş gelmiş.
Engelledim çocuğum seni, bu saatten sonra yazsan da görmem. Git enerjini başka yere harca.
Sizden mesaj alarak ping ölçecek ve şifrenizi ele geçirecek. Dikkat edin bu lamer e.
Saat 20:00'da 'noldu la gene avucunuzu yaladınız' şeklinde mesaj atmış Mansur yavaş için. Hani yandaşlar Özhaseki'yi önde gösterirken.

ŞiMDi soruyorum kendisine. Noldu la? *
Yazdıklarına cevap vermeyin engelleyin olsun bitsin. Kafası mı güzel anlamadım ki.
Yok fotomu atsam çılgına dönersiniz yok içtiğim kokteyli atsam çatlarsınız yok öyle yaşıyorum yok böyle geziyorum diyen gereksiz.

At görelim ulan biz imkanımız kadarını yapıyoruz yaşıyoruz paylaşıyoruz laf Salatası yapma icraat yap.
Dair her ne varsa.
Şimdi şu Siktirsin gitsin..
Sanırım beşikten düşmüş ya da anne sütü mü almamış nedir, var bi derdi bu çocuğun.
Evlat olsa sevilmez cinsten, yapış yapış bi yavrucak.
Vallahi acıyorum beee!
Ama bu vahim durumu, engel yemesine engel mi?
Tabii ki değil!
bana da varoş dedi, ben de kırgınım kendisine. siz yine de beni şaapmayın ya.
ağlaması geldiğinde fenerbahçe başlığına yazmaktadır.
ruh hastası galiba.
göreceğiz kim ruh hastası, kim beyinsiz.

sözlüğe kalıbımız ağır gelmiş belli ki... Havlamalar başlamış.
beni teröristlikle suçlayan kişi. ne terör yandaşlığımı görmüş bilmem, insanlar gerçekten neyle uğraşacaklarını şaşırmışlar..

edit. beni mahkemeye verecekmiş. versin bakalım, benim kadar ülkesini seven birine terörist yakıştırmasını yapıyorsan bende beni karaladığın ve iftira ile kişiliğimi lekelediğin için sana dava açarım bil bunu.
Önüne gelene terörist damgası vuran, mahkemeye vermekle tehdit eden beyinsiz. Malum sağ güruh bu akıllı çıkmaz içlerinden.
edit: kesin annesi buna sigara parası vermediğinde ona bile terörist! diyordur.
Bu ne tip ya allah aşkına hahahaha yemin ederim bu tiplerle muhatap olmak bile bana büyük bir saygısızlık.
https://m.uludagsozluk.com/e/42165314/

Girme o zaman başlığa.
Ohhh sonunda silik yemiş amına kodumun çomarı. Herkese terörist damgası vurup mahkemeye vermekle tehdit ederdi kancık.