bugün

entry'ler (815)

hoşlanılan erkeğin hristiyan çıkması

Hoşlanılan erkeğin alevi çıkmasıyla kapışan durumdur.

türk tv kanallarının insanı enayi yerine koyması

hiç utanmadan insanı enayi yerine koydukları durumdur. Dizinin son sahnesini gösterip 15 dakikalık reklam veriyorlar. Tekrar aynı sahneyi gösterip yine 15 dakikalık reklam veriyorlar. Daha sonra dizinin son 5 saniyesini gösterip bitiriyorlar. Bıktım şu reklamlardan sevgili sözlük.

çukur

Maalesef ki bazı oyuncuları daha tam diziyle özdeşleşememiş dizi. Aras Bulut iynemli’nin oyunculuğunu normalde beğeniyorum ama bu dizide nedense biraz yadırgadım. Perihan Savaş çok yapmacık duruyor. Dilan Çiçek hiç olmamış, Sena karakterinde de bir sürü mantık hatası var zaten. Saadet karakteri de aşırı tepkiler veriyor. Vartolu için izliyorum diziyi. Karakterde de bazı mantık hataları olmasına rağmen Erkan Köstendil oyunculuğuyla örtbas ediyor bu durumu.
Son bölümde Yamaç’ın Sena’ya “beni dudağınla yanağının arasındaki çukura gömsünler” demesi çok klişe kaçmış resmen “ıyyy” dedim. Vartolu karakteri biterse bir daha izlemem sanırım. Bütün sırları da 15. bölüme gelmeden açıkladılar. Çok bomba bir şeyler olması lazım izlenme oranının düşmemesi için. Zaten son 2-3 bölümdür vasatlaştı dizi.

sevgili çikolata

sevgili çikolata,
seninle ayrılalı tam 31. gece oldu... ayrılmak zorundaydım senden. dostumuz rafine şekeri de hayatımdan çıkardım seninle beraber, dayanamazdım seninle ayrıldıktan sonra onunla görüşmeye de. mecburdum ne yapabilirdim ki? yavaş yavaş beni hasta etmeye başlamıştın, tip 2 diyabet oldum senin yüzünden. ayrılırken ağlamadım ama arada aklıma geliyorsun. özellikle tam uyanırken rüyamda seninle sevişmelerimizi hatırlıyorum. elim komodinin üzerine gidiyor seni arıyorum ama bakıyorum yoksun, su içip geri uyuyorum. umarım seni tamamen unuturum... kendine iyi bak beni arama...

çok kitap okuyanların boş insanlar olması

mutlaka bir dengesizlik, tutarsızlık ve akıl rahatsızlığı gözlemlediğim insanlardır. bu konuda çok ciddiyim sözlük. uzak durun paçalarından cehalet akar çoğunun.

tinder

yine türk erkeklerinin türklüğünü konuşturduğu program. gerçekten insan nasıl sadece bu programı sex için kullanabilir hayret ediyorum. bir de utanmadan ekmek kapısı yazanlar var.

ben sana resmen aşığım diyen şişko ötesi kız

dalga geçilen kızdır. sonra kilo verir ve dalga geçenler arkasından köpek olur. tecrübeyle sabittir.

kızların alışveriş manyaklığı

erkeklerin kız manyaklığıyla kapışır.

sikerim böyle hayatı deyip cinsiyet değiştirmek

bazen ciddi ciddi oturup düşündüğüm eylem. sonra hemcinslerimden hoşlanmadığımı hatırlayıp "ne yapayım la olup" deyip kendime geliyorum. ama bazen kendimi çok yakışıklı hissettiğim doğrudur.

kızların birbirine aşkım bebeğim demesi

anlamı olmayan bir durumdur. eskiden benim de çok garip bulduğum hatta nefret ettiğim ama artık sık sık yaptığım eylem. niye bilmiyorum. belki de biz kızlar çok ponçik yaratıklar olduğumuz için arada böyle egosal tatminlere ihtiyacımız vardır.

bir şey sanıp makina mühendisiyle evlenen kız

zavallı kızdır. çünkü bütün makine mühendisleri ciddi anlamda manyaktır.

zuhal topalla izdivaç ı trolleyen korcan

stüdyoyu çıldırtan trolldür.

kanımca çok da iyi etmiş. çok güldüm.

sürekli mesaj atan eski sevgili

mide bulandırır.

glifor

Insülin direnci sebebiyle kullandığım, hayatımı kaydıran, midem ağzımda gezmeme sebep olan lanet ilaç.

18 yaşında kız 30 yaşında erkek ilişkisi

hep hayalimdeki ilişki şekliydi ama olmadı.

pişman olmak istemeyenlere tavsiyeler

asla tek erkekle yetinmeyin kızlar. erkekleri ciddiye almayın. günü geçirin, eğlenin, gezin, dolaşın hevesini de kursağında bırakın.

he ciddi erkek görürseniz eziyet etmeyin, günahtır. ama baktınız ciddi değil postayı koyuverin.

dünyanın en güzel kadını

tabi ki benim.

mide bulantısına iyi gelen şeyler

emedur isimli ilaç.

not: kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

yds ye nasıl çalışılır

ezberlenerek çalışılır.

ingilizce okuyan biri olarak önerim budur arkadaşlar. lys'de ezber istiyor mesela. öğrenmek değil amaç unutmayın, ezber. şakır şukur ingilizce de konuşsanız o sınavı atlatamazsınız.

sinekkaydı tıraş olan erkek

öpülesi erkektir.