bugün

helal! denilen sayılı yazarlardandır ayrıca sevilen yazardır kendileri*.
bazı zaman kupa olarak tanımlanani futbol muhabbetlerine malzeme konusu olan kapaktır. *
(#15887518) şu yazdığıyla gazoz kapağı kadar bile değeri olmayan biri izlenimi bırakan.
Gazoz kapağı taşla düzleştirilir, ortasından bir delik açılıp, ip geçirilir.

sonrasında da hızla çevrilir. ip bir gerdirilip bir gevşetildikçe gazoz kapağı hızını korur.

ayrıca kapağın çevrisindeki tırtıklı oluşum onu ufak çaplı bir döner testerecik yapar.
show will go on...
zamanında biriktirip kot yeleğimin orasına burasına black label society ve CFH packleriyle beraber zımbalardım.
not: gazozlar o zamanlar çok modaydı.
çocukken taşlarla dövüp düzleştirdikten sonra taso gibi oyun oynadığımız bizim için bir zamanların metal tasosuydu.
Gereksiz bi' trafik kazasi sonrasinda oluşan kirik ve istirahat ve depresif gecen 75 gün sonunda tekrar isime kavuştum çok şükür. Merak edip soran, ulaşmaya calisan ve ulasmayi basaranlara tesekkur ederim. Uzun suredir sözlüğe girmiyorum.. Girer miyim artik bilmiyorum bunu da ibnelik olmasin o kadar insan sormuş vs diye yaziyorum... Eyvallah...
Müjde Ar'ın bekaretini tanımlamak için kullandığı benzetmenin benzetilenidir. Şöyle ki;
"Gazozumun kapağını ilk falanca açtı".
Geçen gün aklıma geldi hiç muhabbetimiz yoktu ama bi gazoz kapagi vardı ne oldu acaba diyordum.

Geçmiş olsun.
Doğum günü insanı. Kutlu Olsun.
https://m.uludagsozluk.com/e/1289762/
Entrysi ile tespitçiler listesinde başı çekecek yazarlardan olmalıdır kanaatindeyim.
bazen her içecekten güzeldir.
uzun zaman sonra sözlükte gördüğüm kaliteli yazar.
gece gece geçmişten güzel anılar paylaştıgımız yazar.
aç bi gazoz.
Yemeğe üç kuruş fazla verdiği için değil, fiyatların avrupa standardının da üzerinde olduğu bir yere oturmuş olduğu için siniri bozulan yazar. Para sayma makinem bozulunca maaşımı balya ile veriyorlarsa suç benim mi?
Yaşayan, canlı, nefes alan ikinci nesil. Hadi canım!
Sözlüğün bug timsali yazarı. Açık oyladı. Nickine tıkladım öyle bir kullanıcı yok dedi. Kimsin olm sen?
aslında uzun süre önce gidebilmek için fazlaca uğraş vermiş anca moderasyonla tazminat konusunda anlaşamadığı için gidememiş yazar. hayır zaman geçtikçe kıdem de artıyor...
beni çok sevdikleri için saklıyorlar gözlerden, silik falan da gösterdikleri oluyor.
her neyse, mevzu 'olm' lara kadar gelmiş, oylama işini biraz askıya almak lazım sanırım.
Hep hakkında yanlış şeyler söylenen yazar. Beleş yemek için değil ekmek parası için izmire giden yazar. Sahi siz ne yiyorsunuz izmir'e? Midye dışında istanbuldan daha güzel olan bir şey bulamıyorum da..
Mühendisler gününü kutladığım huysuz, akıllı, canım arkadaşım.
2. Nesil dinozor yazar.