suyun üstünde yürüyebilecek kadar hızlı olan sol kanat oyuncusu.
bu aralar cheat menüsünü açıp, kendi gücünü 104e çıkarmış, frikiklerini ve hızını da 200 civarına getirmiştir. severek ve beğenerek izliyoruz diyeceğim, yetersiz olacak. senin kepçe kulaklarına kurban!
farkli bir frikik tarzi geliştirmiş müthiş solak. Bir süre böyle duran toplar izleyeceğiz gibi. 6 ay sakatlandiğinda üzülmüştük meğerse nadasa birakmişlar çakallar.
seneye galatasaray dadır. büyük başkan ünal başgan getirir onu da.
managerlik oyunlarında keşfettiğimiz bir sol bekken şimdi, sol açık, hatta forvet arkası oynamaya başlayan bi dünya yıldızına dönüşmüştür. Top class takımlardan birisine gitmelidir.
Tottenham ın son 4 maçta attığı gollerin tamamını atmıştır. Ona sol bek diyenin aklından zoru vardır. Sol açık hatta sol forvettir bildiğin.
biri bu adamı tutsun ya. son 4 maçta 6 gol atmıştır. dün de maç 2-2 iken kendi başlattığı akınla pasını verdikten hemen sonra yere düşürülmüş ve 2,3 saniye sonra tam kalktığı an aldığı pası sanki playstation'da pes oynar gibi 90 a çakmıştır. yuh diyorum başka da bir şey demiyorum.net.
gün itibariyle oynanan kuzey londra derbisinde* 27.dakikadaki bir korner atışında kendisine muz atan arsenal taraftarına 10 dakika sonra 37'de golle yanıt veren Galli yıldız.
http://inciswf.com/balevsarsenal.swf

o soğukkanlı bırakış ve deparlarına kurban.
en büyük talihsizliği gallerli olmasıdır. Yazık.
"ben bir galli'yim" diyerek ingiltere milli takımının teklifini geri çevirmiştir..

belki dünya kupası oynayamayacak ama ülkesinde şimdiden bir efsane olma yolundadır..
yine attı golünü futbolcusu.
gollerini atmaya devam eden başarılı futbolcu.
inter'in baş belalısı futbolcu yine yapmıştır yapacağını.
demin kadroya bakınca şaşırdım yahu bu adam sol bek değilmiydi ne ara 10numara mevkiine geçti.
sözlükteki tanımı tam olarak "reyiz" olan futbolcu.
çalım atar,
önünde boşluk yakalayıp depara kalkarsa, götüne güdümlü füze taksan gene yakalamayazsın,
serbest vuruştan atar,
30 metreden falsolu adrese teslim pas verir,
ayriyetten kanadında oynayan adamı futbola küstürür.
herhangi bir takımda, herhangi bir mevkide her türlü "kobrayı salacak" futbolcudur.
bu son postası, sevenlerine gelsin..http://www.youtube.com/watch?v=6qBvcRaxmIU
inter takımına zor anlar yaşatan yıldız futbolcu.
mekanik ve çok yönlü futbolcu. kaleye koy kaledede durur bu adam. yapacak bir şey yok yaradan 2x yaratmış hızını.
inter karşısında resmen şov yapan futbolcu.

mevki adı kullanarak tanım yapmak isterdim ama adamın mevkisi yok. her yerde oynayabilecek kapasitede. sol bek olarak başladı şimdi ofansif mevkilerin hepsinde oynayabilecek kapasitede.

sanırım ronaldo ve messi' nin arkasından bu adam gelecek.
Kariyerinin zirve sezonunu yaşayan sol kanat oyuncusu. Bugünkü inter maçına şöyle bir göz ucuyla baktım da adam resmen forvet arkası gibi oynuyor. Bu sene sırf ligde 15 gole ulaştı. Seneye tottenham ın elinde tutabilmesi imkansız ama en az 50 milyon euro ya gider nereye gidecekse.
inter'e garezi olan topçu. bugün yine inter'e karşı çılgın attı, bugün gareth bale gareth bale olduysa bunda inter'in payı büyüktür.
fena adam. dünyada ilk 5e girer, mevcut formuyla ilk 3te. 5i tamamlayan diğer iki de xavi ile iniesta zaten.
gelecek sezon da tottenham'dan ayrılmaması gereken futbolcu. nitekim lendley king de bu yönde bir açıklama yapmış. hangi takım olursa olsun, gideceği takımda bu kadar rahat bir ortam bulabileceğini düşünmüyorum. bu yıl şampiyonlar ligini real madrid kazanacağı için önümüzdeki sene de geçtiğimiz sene olduğu gibi talihsizce bu kupaya katılamama gibi bir durumları olmayacaktır bu yüzden şampiyonlar liginde, genç patronları andre villas boas'ın kendine olan güvenini de arkasına alarak mükemmel işler başabailir. bu senenin de öyle bence ama önümüzdeki senenin de yıldızı olacağını şimdiden söylüyorum. ne neymar ne ronaldo ne messi gelecek sezonun en çok konuşulanı bu adam olacak. velhasılıkelam izleyenler bilirler ki bu adam maçlarda takımını tek başına sırtlamakta, hücum hattında olmasına rağmen neredeyse hatasız oynamakta, topu alan her oyuncu sahada bale'i aramakta.
real madrid'in sistemine cuk oturacak futbolcudur. dünyanın en iyi kontra atak takımının sol kanadını harika dolduracaktır.
ronaldo bir kanatta bale bir kanatta. mourinho'nun umrunda mı dünya amk
luis suarez son maçta eline vermiştir bu arkadaşın.
ünal başkan kendisi için hayalimdeki futbolcu açıklamasını yapmıştır.
arkasına 2 vagon koy 10 km çeker öyle lokomotif bir futbolcudur. hız kondisyon güç şut maşallah her şey var.