bugün

tottenham hotspur'lu sol bek. fm 2008'de de ne denli sağlam bi oyuncu olduğunu belli ediyo zaten. milan, inter gibi takımlar anında kapızlıyolar kendisini. çok iyi kanat bindirmeleri de yapabilmekte ayrıca.
zamanımızın en iyi sol beki olduğunu düşündüğüm adam. bindirmeleri çok etkili, dripling üzerinden adam geçebilen, iyi ortalar kesen, hızlı ve güçlü bir kardeşimiz. ayrıca, oldukça iyi orta kesiyor. ashley cole'dan fazlası ne lan ki bunun derseniz bunları gösteririm. savunma olarak tabi ki ashley cole dünyanın en iyi beklerinden -ki bana göre en iyisidir ama bale da kablurüstüdür. çağımızın hücum futbolunda beklerin hücuma katkısının ne kadar çok olması gerektiği malumunuz.
kesinlikle football manager'daki özelliklerinden daha fazlasını hak eden sol bek. en azından bir fifa 2008'deki özelliklerini fazlasıyla hak ediyor. kepce kulaklı bir de.
stoke city'ye harika bir vole golü atmış oyuncu.
barcelona'nın dünyaları verip kadrosuna katması gereken tek futbolcudur.
bu akşam oynanan inter-tottenham maçında deplasmanda takımının 4-3 kaybettiği maçta takımı adına tüm golleri atan genç oyuncu.

bir fm efsanesinin kendini kanıtladığının da göstergesidir aynı zamanda.
(#9688707)
bir kanat adamı kadar hızlı, bir oyun kurucu kadar teknik ve bir santrafor kadar son vuruşlarda usta olan sol bek. ilgiyle takip ediyoruz kendisini.
hayatının ilk hat-trick ini inter'e karşı yapmış futbolcudur.

(bkz: 20 ekim 2010 inter tottenham maçı)
tipi tam bi adalı. yürupın.
sağ bek olmasına rağmen felaket golcüdür. intere salladığı 3 gol tesadüf olmayıp istikrarlı bir şekilde 2-3 maçta bir gol veya goller atmaktadır.
(bkz: şaşırdım)
bu akşam inter!in kendisine özel önlem almasını bekliyorum.
bir sol bekten beklenmeyecek kadar etkili olan futbolcu.
maicon'un kariyerine ismini yazdıran adam. gün itibariyle dünyanın iyi sağ beki olan bu adam * futbolu bıraktıktan sonra yad edilirken hep şu cümle kurulacak:

- tottenham maçı vardı hatırlıyo musun gareth bale bunu mal etmişti..
inter'i tek başına deviren akıl almaz sol kanat oyuncusu. alanının en iyisidir kanımca.
"nesi bek lan bunun" diye düşündüren sol bek.
nesin lan sen nası bi oyuncusun nası bi yeteneksin.koskoca maicon işkence çekti ağlıcaktı.interi tek başına yendi adam.helal olsun adama dünyanın en iyi yeteneği bence.
cm 2008 de kadroya alıp henüz wonderkid iken geçen 7 sezon da başarıdan başarıya taşır sizi. sonra da ölmeye başladığında chelsea ye real madrid e itelersiniz.

öle bi yetenek işte. oynuyor vesselam. yani getir türdüğününe damatoynamazsa bi bok bilmiyorum adam için mevki farketmez bence o derece...
işin kötüsü uzun süredir sol bek oynamıyor, söylenenin aksine.

edit: kendisi sol kanada geçtiğinden beri bekte benoit assou-ekotto oynamaktadır.
çok süratli ve yetenekli futbolcu.
vay amısına neler olmuş neler. taşşak geçmiş resmen interle bu adam.
real madrid'in transfer listesindedir muhtemelen, 21 yaşında ve roberto carlos'dan sonra bir türlü istikrar sağlanamayan sol kanadını eski günlerine döndürebilecek futbolcu.
(bkz: sakin ol şampiyon)
(bkz: 2 kasım 2010 tottenham fc inter milan maçı)
interi tek bak yaşına yıkan adam. dalga geçer gibi oynadı.
şiir gibi bir sol bek. futbol izlemeketen zevk aldırıyor insanı.
ibrahim üzülmez'e çekmiş.