1. 1.
  tottenham hotspur'lu sol bek. fm 2008'de de ne denli sağlam bi oyuncu olduğunu belli ediyo zaten. milan, inter gibi takımlar anında kapızlıyolar kendisini. çok iyi kanat bindirmeleri de yapabilmekte ayrıca.
  1 ... oopps i did it again
 2. 2.
  zamanımızın en iyi sol beki olduğunu düşündüğüm adam. bindirmeleri çok etkili, dripling üzerinden adam geçebilen, iyi ortalar kesen, hızlı ve güçlü bir kardeşimiz. ayrıca, oldukça iyi orta kesiyor. ashley cole'dan fazlası ne lan ki bunun derseniz bunları gösteririm. savunma olarak tabi ki ashley cole dünyanın en iyi beklerinden -ki bana göre en iyisidir ama bale da kablurüstüdür. çağımızın hücum futbolunda beklerin hücuma katkısının ne kadar çok olması gerektiği malumunuz.
  2 -1 ... stoudemarionash
 3. 3.
  kesinlikle football manager'daki özelliklerinden daha fazlasını hak eden sol bek. en azından bir fifa 2008'deki özelliklerini fazlasıyla hak ediyor. kepce kulaklı bir de.
  4 ... bleedingmoon
 4. 4.
  stoke city'ye harika bir vole golü atmış oyuncu.
  1 -1 ... kacamak
 5. 5.
  barcelona'nın dünyaları verip kadrosuna katması gereken tek futbolcudur.
  2 -1 ... northside
 6. 6.
  bu akşam oynanan inter-tottenham maçında deplasmanda takımının 4-3 kaybettiği maçta takımı adına tüm golleri atan genç oyuncu.

  bir fm efsanesinin kendini kanıtladığının da göstergesidir aynı zamanda.
  2 ... kardesler dugun salonu
 7. 7.
  (#9688707)
  1 ... mister hamster
 8. 8.
  bir kanat adamı kadar hızlı, bir oyun kurucu kadar teknik ve bir santrafor kadar son vuruşlarda usta olan sol bek. ilgiyle takip ediyoruz kendisini.
  2 -1 ... forevergreencrocodiles
 9. 9.
  hayatının ilk hat-trick ini inter'e karşı yapmış futbolcudur.

  (bkz: 20 ekim 2010 inter tottenham maçı)
  1 ... morqk
 10. 10.
  tipi tam bi adalı. yürupın.
  1 ... rate my avatar
 11. gareth bale Başlığındaki Önemli Entry'ler