bugün

Konsantrasyon... 23#
--spoiler--
hem şikeci hem fetöcü olan rezil, leş bir takım.
--spoiler--

bunu yazınca eline ne geçti. ailevi değerlerine küfür yiyorsun durduk yere. hem şike hemde fetö iftirası atıyorsun. tutup birisi bunu ss alsa ve galatasaraylı hukukçular derneğine gönderse senin iflahın ağlar daha sonradan özür için kıçını döndürüp durursun. hem sen şikeden uefadan men ye hem de galatasaray'a yediremediğin için iftira at oh ne ala memleket. holiganlıktan gözleri dönmüş. maç tertemiz yönetildi. pozisyonda ofsayt daha niye ağlıyorsunuz. en çok penaltı alan sizsiniz en çok kollanan sizsiniz galatasaray 15 haftadır sürekli doğranıyordu. o zaman sesiniz çıkmıyordu. şımarık güruhlar sizi.

alın pozisyon. gel de aptallara laf anlat
görsel
Yarın saat 14te basın toplantısı düzenleyecek kulübümüz

Büyük ihtimalle maçın tekrarını isteyecekler

Güzel oyunumuza ve şampiyonluk yürüyüşümüze gölge istemiyoruz.

Bu hata bombasını tff nin kucağına bırakmalıyız.
7. dakikada angaragücünden gol yiyip 0-1 geriden başlamış takım.
fenerbahçe derbide koyar, o ayrı mevzu. ama ligde de biz içeride dışarıda rahat saplıyoruz anadolu takımlarına zaten.
ancak gs'nin kendi sahasında bu sene 2 farklı kazandığı maç yok. genel olarak da karagümrük 10 kişiyken deplasmanda 0-2 kazandılar, bi de yüz yılda bir gerçekleşecek olan başak'a deplasmanda 7 attılar. geri kalan içeride dışarıda bütün kazandıkları maç tek farkla. ıkına ıkına hepsi. istanbulspor'u bile zor yendiler. dün ankaragücü tek kale oynadı, boş kaleye kaçırdı. gs evinde daha fazla oynayacak olsa da bunu avantaja dönüştüremiyor. işleri yaş.
Fenerlileri simdiden korkutmaya başlayan aslan takım.

Uzun uzun analizlere başlamışlar yok işi yaşmış bilmem ne. Bak bunlar hep kadikoyde cimbom bize koyarsa kepaze oluruz korkusunu bastirma psikolojisi hahahaa

Ucan kacan denilen mener, oynamıyor öldü bitti denilen galatasarayın gerisinde. Siz ne anlatıyorsunuz dayı ? *
uzun uzun analiz kasanlar gsliler. biz kadıköy'de her zamanki tarifeden döşeyeceğiz. 24 senede 2 galibiyetiniz var amk. biri tarihimizin en kötü kadrosuydu ve oyuncular kendi mevkilerinde değildi sakatlıklardan dolayı. diğeri de seyircisiz maçtı. başka galibiyetiniz yok. kendi evinizde en son 9 sene önce 2014'te yenmişsiniz. ne korkusundan bahsediyorsunuz hahahasiktir.

öldü bitti denilen gs bir sıçrıyor iki sıçrıyor, futbolun doğası gereği bir yerde fena tökezleyeceksiniz. biz çoğu maçı 4-5 atıp basıp geçiyoruz. pazar günü de size basıp geçeceğiz ve muhtemel çöküşünüz başlayacak.
https://youtu.be/fgAfX9qoIg8
Benim için, old Galatasaraylılar için gerçek marş budur.

Haydi Galatasaray'ım,
Güldür yüzümüzü..
görsel
Bi forvet Bi sol bek alması gereken takımım.
2 haftadır rakiplerine içeride dışarıda handikaplı tarife uygulayan ligin winner ekibi.
los galacticos panpasının önünde iyi bir futbolla liderliğini sürdüren, türkiye' nin en büyük spor kulübü. nazar değmesin inşallah.
Valencia len aq yarasa len aq King len aq diyenler vardı Bi ara

Ben o zamanlar siz en iyi oyununuzu oynadınız biz daha bir şey oynamadık
Yine de ensenizdeyiz demiştim.

Hadi alın şimdi durdurun da görelim bu futbol Seks makinasını görelim ehehe icardi gülüşü.
Bir sezonluk kadro kurmuştur bu yıl şampiyonluk gelmezse seneye kaos olur.
los galacticos panpasına deplasmanda 3, fenerbahçeli teknik direktörlerin takımlarına 11 gol atmış formsuz(!), endişe verici(!) kulüp. bir de formda olsa ne yapacak acaba ? *
Sezon başında henüz kadro tam kurulamamışken takımın toplam gol sayısı ile bir oyuncunun gol sayısı ile kıyaslayan arkadaşları piste alalım bir zahmet. Averajda da geçti bugün takım o uzay futbolu oynadığını iddia eden arkadaşları.

Galatasaray budur işte. Adama arefeye gösterir bayramı yaşatmaz.
geçmişi karanlık şaibe şikelerle dolu fetöcülerin pkk lıların tuttuğu takım.
emreye 7, volkana 4, jesusa 3 vura vura şampiyonluğa.
abdullah öcalan ve fehullah gülenin tuttuğu takımdır.
Galatasaray’da kısa dönem geçirmiş iki eski yabancı oyuncunun Galatasaray ve Türkiye hakkındaki görüşleri:

cedric Carrasso: Tüm futbolculara tavsiyem, eğer bir gün Galatasaray gibi bir takımda oynama ihtimaliniz olursa kesinlikle gidin.
Türkiye, Fransa’da bize yanlış tanıtılan bir ülke maalesef. Türkiye’nin Fransa’da kötü bir imajı var. Bafetimbi Gomis’in bize Fransa’da haberlerde anlatılan tüm kötü şeylerin tersini söylediğini fark ettim.

Cris: Galatasaray taraftarı tutkuluydu. TUTKULU evet. Kendimi Brezilya’da hissediyordum, çılgınlardı. Her yerde taraftarlarımız vardı, iç saha, dış saha. Bayılıyordum.
ikinci devre tel tel dökülecek takımdır.
içinizden geçeceğiz içinizden.

Tek eksik var o da avrupada değiliz.
görsel

https://youtu.be/bPrgEDREoZw
(bkz: babanız)
Erken öten horozlara inat şampiyonluk için savaşacaktır.