bugün

Beşiktaş'ın yeni transferi galiba ilk maçta sahada. Evet.
bugün ki penaltı pozisyonunu iyi süzmüştür..

kendisini cidden tebrik ederim..
Fenerbahçe'nin rakibini biçmesine izin vermiş olan hakem. Neyse ki başakşehir koydu çocuğu.
Bir adet hakem. Biri şunlara top kafaya gelince penaltı verilmediğini söylesin. Evet.
kararlarını mimik ve jestleriyle süsleyen takıntılı, ukala ve beşiktaşlı şahsiyet.
beşiktaş'ın bir dönem Mete kalkavanıydı. sonra tarafsız görüneyim diye bokunu çıkardı beşiktaşlılar sevmez oldu. kendisini her zaman lan sesi duyunca caneri atmasıyla hatırlayacağım.
fenerin fahişelerinden biridir.
1 ekim 2017 beşiktaş trabzonspor maçı'na atanan fenerbahçe'nin kadrolu tetikçisi.
Beşiktaş’ın çocuğu Fırat Aydınus!.
Tüm takım arkadaşları beyaz forma giyerken o niye siyah formayla çıkmış anlayamadığım kişi. Evet.
haftada 2 paket sigara bitiren hakem.

en son duyduğumda baya şaşırmıştım. hala kullanıyor mu bilemiyorum?
Talisca ile pepe nin pozisyonları skandal şeklide es geçen hakem.
Talisca nın pozisyonda niyet okuma yapan fbli hakem.

Tam topa vuracağı an tsli futbolcu ayak koyunca talisca da bacağa vurmak zorunda kalmış.
asıl mesleği mühendislik olan, istanbul bölgesi süper lig hakemi.
beşiktaş - galatasaray derbiciğini yönetecek olan hakem.

fırat aydınus'un gs-bjk yönettiği maçlarda en fazla gs kazanmış. ancak bu sene bjk maçlarında bjk lehine karar veriyor. amma velakin cüneyt çakır'dan iyi olduğu kesindir. Kendisine başarılar dilerim.
galatasaray gol attığında sevinen adamı maça atamışlar. son yönettiği 6 maçta galibiyet alamamışız. gelmiş diyor fırat aydınus beşiktaşlı gel de sikme şimdi.
cüneyt çakır ın fb-gs maçındaki yönetimime benzer bir şekilde yönetecek maçı.
ben söylemem sen anla. orospu cocugu.
galatasaray a çalışmaktadır bu akşam.
yazıklar olsun.
Çok güzel maç yöneten hakem. Evet.
Beşiktaş'ın penaltısını avantaja(!) bırakması dışında kararları doğruydu. Otoritesini kaybetmedi.
beşiktaş'a karşı müthiş art niyetli. 2 aralık 2017 beşiktaş galatasaray maçı'nda gomis neredeyse tolgay arslan'ı öldürüyordu sarı kart bile çıkartmadı. insan mısınız?

edit: bahsedilen pozisyon kafa kafaya çarpışma değil, gomis'in hava topunda tolgay'ın yüzüne dirsek atması, tolgay baygınlık geçirdi, hekem denen fırat aydınus sarı kart bile vermedi. pozisyon direk kırmızı.
bu haftada fenerbahçe'nin maçına verildi şaka gibi.
kendisi beşiktaşlı ve çarşı üyesi olduğu için kanka vallahi adil yönetiyorum diyerek beşiktaş ı doğrayan hakemdir.

bu kadar hakim olamıyorsa kendisine bırakması lazım.
(bkz: ağla)
Takdir haklarını fetöcülerden yana kullanmaya başlayan hakem.