bugün

Korkağın tekidir. Bu maça kadar çok severdim fakat bu maçtan sonra anladım ki derbilere şerefli hakem bulmak kadar zor bir şey yok, bir daha Allaha yakın bize uzak olsun inşallah.
melo ya küfür ederken kameralara yakalandığı 6-1 lik galatasaray akhisar maçından beri sami yen'e her gelişinde ciddi bir tepki ile karşılaşan fırat aydunus un muhtemelen kariyerindeki son galatasaray maçı dün akşam yönettiği.. pardon içine sıçtığı karşılaşma olacaktır.
golden önce orta sahada josef'in bilal'e attığı direkt bir omuz var topla alakasız bir şekilde , oynattı atağın devamında gol geldi
nani-chedjou pozisyonunda chedjou'nun yaptığı hareket sıradan bir müdahaleydi , sarı verdi
ilk josef-sneijder pozisyonunda josef'e en iyi ihtimalle sarı verilmeliydi , verilmedi
gol sevinci esnasında ne olduysa hakan balta sarı kart gördü , işin ilginç tarafı diego'dan bile önce gördü
burak'ın pozisyonu penaltı

yani adam golden önceki faulü vermeyerek bize gol yedirtti
yani adam 2 stoperimizi de 37.dakikada sarılayarak rakibin elini güçlendirdi
yani adam josef'i atmayıp galatasaray'ın orta alan üstünlüğü ve dolayısıyla skor üstünlüğünü yakalamasını engelledi
yani adam bariz penaltı ve dolayısıyla golümüzü vermedi
Dün geceki derbide bir hakemlik nasıl yapılmaz çok iyi anlattı.
görsel
bugün oynanan ve 1-1 biten çaykur rizespor-eskişehirspor maçını katletmiştir kendisi.bu hakem en az 6 hafta dinlendirilmeli.
29 şubat 2016 Fenerbahçe Beşiktaş maçına atayacaklarını düşündüğüm hakem. umarım tutmaz.
Fenerbahçe'nin imdadına yetişmiştir.
Kayserispor a verdigi kirmizi kart karari yanlis olan vasat hakem. Turk hakemi iste ne beklersin.
Satilmis hakemlerden biri, Futbolun katili Türk hakemleri .
Baş harflerine bakın lütfen Fırat Baydınus. Fener sevici. Şikebostancıları korumaları için bekleriz efendim.
Kayserisporun Fenerbahçeyle değil fenerbahçe nin Kayserispor la oynamasına yardım eden hakem.
Kayserispor' a çok rahat kart çıkartması ve mabiala' ya gösterdiği tartışmalı ikinci sarı ile kötü bir yönetim göstermiş hakem.
Braga maçında eksikliği hissedilen.*
Ankara da iken lise çıkışı otostop çekiyorduk durağa kadar. Siyah landrover geldi bindik tanıdınız mı beni dedi herif fırat aydınus imiş amk. Sağolsun durağa kadar bıraktı bizi de.

Bu da böyle bi anımdır.
yine saçını değiştirmiş.

görsel
Galatasaray trabzonspor maçını yönetecek olan Fenerbahçeli hakem.

iyi olan kazansın efenim.
Fenerbahçeli değil beşiktaşlıdır.
zaten galatasaray'ı yenme şansımız azdı
artık beraberlik şansıda kalmadı.
(bkz: 1973) doğumludur.
ikili mücadeleye penaltı çalmıştır. fifa cocartı boşuna alınmamış.
bu da parayla çalışan bir erkek fahişedir.
fenerin içip içip aradığı eski sevgilisi.
Bu adam ölünce banko cehennemde hak yemek çok büyük bir günahtır.
bir an once hakemlikten ihrac edilmeli, boyle skandal karar olmaz lan dalga gecer gibi penalti caldi.
güncel Önemli Başlıklar