bugün

hoş gelmiş yazardır.
Fake gibi görünen yazar. Buradan isim vermiyorum ama bir yazar çaylak olduğu gibi ortaya çıktı nedense.

Zamanlaması manidar.
entry beğendiğinde bildirim olarak gelen yazar.
yiyenler müslüman olunca sorun olmadığını düşünen tipik aqp li yazar. muhtemelen bu zihniyetle hayattaki tek başarısı ilk sperm olmak olarak kalacak.
tartışma adabını bilen yazardır.
Osmanlıca sınavından yeni çıkan bünyeler üzerinde garip bir etkisi olabilecek yazar.

fazla değil,
fazıldeğil,
fuzuli değil...
iki aydır özel mesajlarla misyonerlik faaliyetleri sürdürerek beni imana getirmeye çalışan yazar.

soru sorar görünüp beni sıkıştırmaya çalışıyor. her seferinde "bana değil, konunun uzmanlarına sor" diyerek kaynaklar gösteriyorum, elimden geldiğince. her seferinde "bana kendi cümlelerinle anlat" gibi abuk subuk, gerçek niyetini ortaya çıkartan yanıtlar veriyor.

iki ay geçmiş, hâlâ ilk sorduğu soruyu sorunca yapacağı muhabbete** sövdüm. ilk yanıtı "edebimle sormuştum... herif maymundan gelmiş, insanlıktan ne anlar... bu kadar hakaret edebildim, erkekler kadar sayamıyoruz..."

edebiyle bir halt edemeyeceğini, gerçek niyetini bildiğimi belirten bir yanıt gönderdim. karşılığında, az önce erkekler kadar sayamadığını iddia eden kişi bakın ne kadar sayabilmiş: siktir lan pezevenk... ibne... siktir lan...

sayamayan hâli buysa, düşünün sayabilse kim bilir, bir sivas katliamı da bizim evde çıkacak.

haaa, unutmadan: sözlük'te özel mesajla sövmek yasak. çaylaklığın hayırlı olsun cınım.
naif biri.
beni dinlediği için teşekkür ederim. allah'a emanet olsun.
içimden "fazıl takipte!" Demek istediğim yazar.
hassas bir kalbi olan yazar. üzmeyin bu arkadaşımızı. herkesten farklı olarak iyi biri.
iyi bir yazar kardeşimizdir.
ooo aramıza katılan akpli kardeşimiz, saygılar.
sevilesi yazar. sevdim seni kırçiçeğim.
an itibariyle bir takip edip bir etmedigim yazar. çaylağim su an fakat dönüşüm muhtesem olacak.
Fzldgl ama yinede çk ttlı bişy.
çok tatlı bir yazar.*
(#23747918) Hasta kişi.
özel mesaj yoluyla trip atan yazar.
şaka gibi amk.
acayip bisey ya, basligima yazma falan, 18 yasindan gun almamis bir kiz havasi sezinledim.
uzmesinler bu kızı.
kim olduğunu bilmediğim yazar.
Adap bilen yazardır.
bir trabzonspor aşiği olmasina rağmen bugün mersin idman yurdu karsisinda samsunsporumuza destek verecek yazar. tesekkürler simdiden.
10.nesil ve nesildaşım olan yazardır.Güzel güzel entryler girmesi dileğiyle.

Not:kendileri ile bugün tanışma zahmetinde bulunduk ve karadeniz şehirleri hakkında uzun bir bilgi alışverişinde bulunduk ve benim memleketim yani giresun'un Trabzon'dan iyi ve gelişmiş olduğuna karar kıldık kendisini bu görüşünden dolayı tebrik ediyorum.
sevdigim ve okudugum bir yazar oldugunu belirtmeden geçemeyecegim yazar.