bugün

tansiyonu yüksek bedük şarkısı.
bedük'ün ilkokul düzeyindeki şarkısı. gerçi tüm şarkılarının sözleri ve altyapıları böyledir.
deli gibi dile dolanan şarkı. Sabah yataktan ful animasyon diyerek ve ilginç karete hareketleri yaparak kalktım.
(bkz: ful animasyon klibi)
ilk dinlediğimde bedük türkçe şarkı söylemesin dedirtmiştir. hala dinlerim hala da derim. bedük türkçe şarkı söylemesin.
(bkz: bedük ün son klibinde sonic boom çekmesi)
Klibi çok hoş olmuş bedük şarkısıdır. Kesinlikle klibi bir kez açın izleyin.

--spoiler--
Özellikle klibin sonunda çıkan fırıncı ve tellaklar yarmıştır efem.
--spoiler--
bedük'ün ters'ten daha iyi bir türkçe şarkı yapamayacağının kanıtıdır.
klibi hayli ilginçtir, izlenilesidir.adam karate yapıyor abi öyle böyle değil mavi-kahverengi kuşak öğretileri yani.
"burası yüksek tansiyon, devamlı aksiyon, yeni jenerasyon, ful animasyon" kısmı insanın diline bir dolandı mı bırakmıyor. klibe de yarıldım lan, seviyorum bu adamı.
"hop hop kop kop"luk şarkı. tam dans etmelik. klibi ise dehşet bir şeydir. sülalecek severek dinlemekteyiz.
canlı olarak da dinlediğim kitleyi coşturan çok eğlenceli bi şarkıdır.
adam bir kere sıradışı hem klipleri ile hem sözleri müzikleri ile seviyoruz izliyoruz. bedük ü yakalamak için hızlı olmak gerek çünkü hayatın hertarafından kırıntılar var adam dövüş kulübü filiminden tut bizim düğün salonlarındaki görüntülerden bile besleniyor e ortaya muazzam güzel ve komik görüntüler çıkıyor. ayrıca karizmatik bir adamdır.
herşey ters

müziği ve klibi hoş şarkı.
başarılı bir klibe sahip bedük şarkısı. kendisini dinletiyor. bedük'ün hali tavrı, hal hareketleri, mimikleri ise gerçekten başarılı.
sinema tv reklamında da kullanılmış şarkı.
haldır haldır karaoke versiyonunu aradığım şarkı. lazım işte.*