bugün

entry'ler (703)

vfb stuttgart

düşmemiştir, sike sike ligde kalmıştır.

ful animasyon

bedük'ün ters'ten daha iyi bir türkçe şarkı yapamayacağının kanıtıdır.

unutulan ünlüler

(bkz: mansur ark)

ilkokulda sadece saat sorulan çocuğun yalnızlığı

dijital saatiyle bazen sınıftaki televizyondaki kanalı değiştirmesi de istenir. böylece sırf kalan dakikayı bildirmekle yükümlü genç bu kanal değiştirme faaliyetiyle artık basamak atladığını düşünür. tabii ki "lan olm tenefüsün bitimine ne kadar kaldı?" sorusunu duyana kadar :(

unuttun mu beni

sezen aksu şarkı söylemesin, sadece yazsın; diyen birisi olarak çok da güzel göt olmama sebep olan şarkıdır.

en güzel kokular

tencerede eritilen margarin. kafamı tencereye sokasım geliyor her seferinde.

29 aralık 2010 galatasaray cc fenerbahçe ülker maç

galatasaray'ın fenerbahçe'yi siktiği maç. skor tam tersi olsaydı; "ülker'in galatasaray'ı siktiği maç" diyecektik tabi ki. eh eh ulan ne adamsınız he? işine gelince ülkerspor, işine gelince fener. hadi lan.

1 0 yenip orgazm olanlar

daha bu yaz hollanda karşısında sevinen ispanyollar da örnek verilebilir.

av mevsimi

cem yılmaz'ın "hayde" türküsünü söylediği sahne bu filme tekrar gitme isteğimin başlıca sebebidir. o ne samimi bir ortamdır lan öyle?

haluk ulusoy un galatasaray açıklaması

4 senelik rekorunu kırmaya heves etmiştir anlaşılan.

29 kasım 2010 fc barcelona real madrid maçı

ülkemizde yaşayan futbol ilahlarını okumak mı istiyorsunuz? twitter'da search bölümüne "futbolsa" yazın ve muhteşem bir futbol aleminde sizde yerinizi alın.

http://twitter.com/#!/search/futbolsa

29 kasım 2010 fc barcelona real madrid maçı

ben hiç babamla bir golden sonra "ahahahaha" diye gülmemiştim. teşekkürler messi. aile bağlarımızı güçlendirdin. o pas nedir ulan piç?

cami hocasını iddaa bayisinde görmek

-çocuklarınıza vereysinuz paraları rus takimlarina oynaayler.
(bkz: oflu hoca)

maç izlerken uyumak

(bkz: ligue 1)

football manager 2011

basit masit değil oyun mınakoyim. yuh artık. bu oyun sadece 2007 versiyonunda çok sonraları çıkan kolpa bir patch sayesinde kolay olmuştu ve deivid kezman falan 25'er gol atıyordu bir sezonda. üzmeyin adamı.

2011 için ilk çıkan patch'i indirdim. abicim her maç bir adamım sakatlanıyor ve en az 1 ay oynamıyorlar. hani 1 haftalık sakatlıklar yok, en az 4 hafta diyor. ne bu lan?

unforeseen

allah yardımcısı olsundur.

mola yerinde otobüsü yıkayan görevli

paranın allahını hakeden yegane insanlardır. bu adamlara bakıp şiir kitabı yazabilirim yemin ederim. kolay gelsin hepsine.

su ismindeki sevgiliye akrostiş yapmak

siktin,
umutlarımı.

terkettiyse falan ideal bence.

hayata dair iç burkan detaylar

tek hobisi futbol olan, siyaseti zerre sklemeyen, hayatta bir çok gelişen olaya "banane lan" diyecek kadar bencil bir adam olabilirim. ancak aklıma geldikçe üzüldüğüm tek insan kesimi var. bakın öyle habire oturup da böyle şeyler düşünmem. kot taşlama işçilerinden bahsediyorum lan. hani şimdi böyle çeşitli sağlık sorunları olan vatandaşlarımız var, yardımlar toplanıyor ediliyor, biliyoruz. abicim bir güzel insan da çıkıp "ben zenginim ve kot taşlama işçilerine yardım ediyorum mınakoyim" demez mi lan? ya tamam, -günah, ayıp, terbiyesiz derseniz haklısınız- ben de gördükçe mutlu oluyorum kardelenlere yardım edilmesinden falan ama kot taşlama işçileri tüm herkesten özeldir gözümde.

sonu ölüm olmasına rağmen sırf birkaç yıl boyunca ailesinin karnı doysun diye bu işe giren büyük insanlar. hayvan kadar param olsun, ilk size yardım edicem lan. yemin ediyorum bakın.

vay arkadaş

son dönemde izlediğim en güzel filmlerden birisi. oldukça başarılı. snatch esinlenmesi sanırım ama olsun, gayet eğlendim ettim. filmin müziği ise 2 gündür hoparlörden eksik olmuyor. bu arada filmde en çok güldüğüm sahne şudur ki;
--spoiler--
manik: ulan oraya araba mı koyulur hasta var burda
ambulans şoförü: abi biz de mal indirmiyoruz hasta indiriyoruz
--spoiler--
şarkı için; http://fizy.com/#s/1rtmc5