1. 1.
  halk arasında sakız değiştirmek ya da bademcik ameliyatı şeklinde adlandırılan ateşli öpüşme biçimi.
  14 -2 ... lazy pigeon
 2. 2.
  şöyleki, fransız öpücüğü %90 iki sevgili arasında olur. Bir hayat kadını veya bir jigolo ile uygulanması çok zordur çünkü fransız öpücüğü duygu yüklü bir öpücüktür.
  fransız öpücüğünü liseli aşıklarda yapamaz. zira hayvani bazı tarafları vardır.
  iki sevgilinin ağızları vantuz gibi birbirine yapışır.dilleri ağızın içinde adeta dans eder.ve sonunda partnerinizin boğazına, dilinizi uzatabildiğiniz kadar uzatırsınız.işin püf noktası ise burundan nefes almaktır. eğer ağızdan nefes alırsanız işin bütün büyüsü kaçar.fransız öpücüğü genellikle seksin başlangıcında yapılan bir eylemdir. kimse durup dururken fransız öpücüğü vermez.iyidir güzeldir hoştur ama mutlaka sevgili ile yapılmalıdır.

  (bkz: vivident)
  62 -1 ... maksat muhabbet
 3. 3.
  daha başarılı uygulayabilmek için kiraz sapına dille düğüm atmaya çalışmak yeterlidir. ama işe yarayıp yaramadığını henüz tespit edebilmiş değilim.*
  44 -3 ... kerrat cetveli
 4. 4.
  işin erbabı biriyle yapıldığında baş dönmesi, mide bulanması, kafa kopması gibi yan etkileri olabilecek insansal tutum.
  23 ... cthullhu
 5. 5.
  Meg Ryan ve Kevin Kline'ın oynadığı 1995 yapımı romantik komedi tadında bir filmdir çok klasik bir konusu varmış gibi gözükse de hayatta hiç bir şeyin aslında bir son değil yeni bir başlangıç olduğu mesajını iletme bakımından güzel bir filmdir tabi oyuncuların da hakkını vermek lazım.ilişkilerini yeni bitirmiş ya da bitirme aşamasına gelmiş arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.
  7 -1 ... mysteria
 6. 6.
  "el el içinde olabilir, dil ağız içinde olabilir ama "şey" "şey" içinde olamaz" diyerek, son derece veciz bir biçimde, flörtün tanımını yapmış olan fransızların, muhtemelen binyıllardan bu yana ve insan olan heryerde yapılmakta olmasına karşın, nedensiz bir biçimde kendilerine malettikleri ve doğrusu bunun sonucunda tüm dünyada eni konu sükse yapmış oldukları bir öpüşme tarzı.
  7 ... selim ışık
 7. 7.
  2.öpücük;mantık öpücüğü.birin ardından gelir iki...
  4 -1 ... fayaka
 8. 8.
  karşılıklı azdırma öpücüğü.
  10 -1 ... zerre
 9. 9.
  ileri gidildiği halde gaza gelip yatağa geçilebilir...
  7 ... chili pepper
 10. 10.
  meg ryan, kevin kline ve jean renolu kadrosuyla gelmiş geçmiş en iyi romantik komedilerden birisi. bu filmin özellikle uçağın kalkma anındaki sahnesi efsanedir, adamımız luc, meg ryan'ın oynadığı karakteri kalkış anında lafa tutarak onun uçak korkusunu yenmesini sağlar, ve tabii olaylar gelişir.
  7 ... westphalia