bugün

cak cak cignenemeyen bir sakiz markasi. cunku fazlasi circir yapiyor.
(bkz: laksatif etki)
italyan perfetti'nin ürettiği en kaliteli sakız markası.Aspartam içerir.
ciğnedikçe kaybolmayan sakız.
yerli malı versiyonu ülker chewy dent.
yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı
sigara kullandığım için cebimden eksik olmayan sakız. sigara ve sen vivident! cüzdanımı çürüttünüz bee! *
En son çıkan vivident cube (nar ve elma) ve vivident full fruit (karpuz çilek)çeşitleriyle gönlümü fethetmiş sakızımsı..
yıllardır power fm'de reklam cingilı dönen sakız ismi.
hem adamın ağızını kurutan hem de bağırsakları yumuşatan iğrenç sakız. yatmadan önce 3 4 bardak su içersiniz bu zıkkımı çiğnediğiniz zaman. ondan sonra sabaha kadar 10 posta senkronize olarak tuvalete çıkarsınız. bi küçük bi büyük bi küçük bi büyük...
çiğne ve gülümse spotuyla bizi geren sakız!
power fm'deki cingılının hastası olduğum. süper lan. *
perfetti van melle şirketinin sahip olduğu kaliteli sakız markasıdır.

first in çıkardığı sensation sakızı vivident ile yarışır duruma gelmiştir.
oldukça kaliteli bir sakız markası. yine de bir süre sonra tadı kayboluyor diğer sakızlar gibi. şu anda ağzımda çiğnediğim ise çilekli.
karpuzlusunun beni benden aldığı sakız şirketidir.
şerit şeklinde olanları da çok şahane olan sakız.
nefesi tazeler.
3d keyfi kampanyasıyla insanları meraklandırmış sakız markası. ne tuhaf bir şeydir o aradaki katman yahu. şeker falan gibi tatlı oluyor önce; sonra ekşi geliyor falan. ilginç derecede güzel. sanırım 3 katlıdan sonra 5 katlı çıkartacaklar; gillette stratejisi gibi düşünülebilir.
her sabah "vivident vivident çiğne ve gülümse,vivident vivident çiğne ve gülümse,vivident yanımda vivident hayatımda,vivident vivident çiğne ve gülümse" dememi sağlayan, sırf bu reklam müziği için tercih ettiğim sakız markası.
fulldrops diye bi şeker üretir ki (üstünde şekersiz yazar) yolculuğa ağız kokusuna boğaz ağrısına birerbirdir. nefesi ferahlatır. piyasadaki en kaliteli sakız markasıdır.
piyasadaki tartışmasız en kaliteli sakız markası.bir vivdent bir falım üstüne tanımam.ayrıca sabahları radyo dinlerken duymaktan hoşlandığım tek reklam,çiğne ve gülümse!
son reklamıyla sinirlendirmiş sakız markasıdır. lan tamam sevgilimiz yok da bu kadar mı yüzümüze vurursun puuuuu sana.
vivident vivident çiğne ve gülümse. sigarayı bırakmak istiyorsanız sakın vivident almayın bazı turleri yedi lira.sigara için daha iyi.
sevgilisi olmayanın ağzı koksa ne olur mantığındaki bir başka sakız firması.
Damla sakızlı olana aşığım. Şu an gardırop fuatın eşi sevda hanım gibi çiğniyorum.
reklamlarında her nasıl oluyorsa kutunun ağzını açıp avcuna döktüğü zaman kutunun içinden sadece bir tane sakız düşen şekerleme markası.

böyle nizami bir adet avcu ortalıyor. dedim bende yaparım denedim sakızların hepsi döküldü avcuma çoğuda avcumdan yere falan düştü çok rezil görüntüydü tü dedim allah siz ne yapmasın.
extra nane aromalı sakızı fazlası ile yakan.