1. 1.
  lyonda oynayan brezilyalı forvet, oldukça hızlıdır ve uzun boyludur. john carewi yedek bırakmıştır ve 2006 almanya dunya kupasında brezilya milli takımında yeralmaktadır
  ... city walk
 2. 2.
  2005-2006da oynanan lyonun psvyi 4-0 yendiği maçta attıgı gol sonrası maçta kilotunun içine sakladığı emziği çıkarıp ağzına alarak gol sevinci yaşayarak yeni doğan oğlunun doğumunu kutlayan futbolcu

  işte attığı o güzel gol ve ardından yaşadığı ilginç gol sevinci

  http://www.youtube.com/wa...;search=fred%20lyon%20psv+
  ... city walk
 3. 3.
  real madrid e yazan oyuncu.
  ... anil teknik
 4. 4.
  olympique lyonnais forması giyen 23 yaşındaki brezilyalı forvet oyuncusudur. "fred" olarak bilinmektedir.
  ... insomniac
 5. 5.
  dünyanın en iyi defansı denilen fabio cannavaro'yu her pozisyonda madara etmiş forvet,lyon'un elindeki en büyük sermaye.
  ... elendil
 6. 6.
  yakın bir zamanda büyük paralar karşılığında, ispanyol veya italyan devlerinden birine transfer olması yüksek bir ihtimal olan brezilyalı golcü.
  ... fowler
 7. 7.
  bu kadar iyi olmasına rağmen (bkz: pes 6)'da gözümde yeterince iyi yapılamamış futbolcudur.
  ... hayirdirinsallah
 8. 8.
  tam adı Frederico Chaves Guedes'tir. 3 ekim 1983 Teofilo Otoni doğumludur. forvet pozisyonunda oynamaktadır. lyon'da 11 numaralı formayı giyer. 185 cm boyundadır. sağ ayağını çok etkili kullanır. brezilya milli takımına 8 kez çağırılmıştır.

  resmi için:

  http://s.olweb.fr/ol/image/joueur/g/6/1090.jpg
  1 ... eagle is free
 9. 9.
  bu uzun ismiyle değil de sadece fred olarak tanınan brezilyalı golcü oyuncu. göründüğü gibi çok büyük değildir. avrupa'da daha çok iş yapacağı aşikar bir durum. lyon'da boy gösteriyor. attığı gol sonrası emzik takarak sevinç yaşaması hala akıllardadır.
  ... krmyrdsn
 10. 10.
  iyi golcüdür. brezilyada yanlış hatırlamıyorsam lyona gelmeden önce cruzeiro'da 43 maçta 40 gol atmıştır. bitiriciliği iyidir. bir de fm(2005-2006-2007)de vazgeçemediğim forvettir. oyunda ne kadar iyi forvet olursa olsun * * * fiyat bakımından bu adamdan daha fazla gol atana rastlamadım. orta düzey takımlar için bi kaç sene para biriktirip 15-20 milyon sterlin verirseniz gelir.. benim oyunlarımda her zaman ligi gol kralı olarak bitirir. şiddetle tavsiye ederim..
  ... iceberk