1. 1.
  bursasporda yıldızı parlayan daha sonra fenerbahçe'nin yüksek bir transfer ücreti ödeyerek kadrosuna kattığı lakin daha sezon başlamadan tsyd kupası mücadelesinde bülent korkmaz'ın müdahalesi sonucu sakatlanan ve sezonu kapatan daha sonrada ülkesine dönen danimarkalı futbolcu...

  (bkz: fenerbahçe nin zarar ettiği futbolcular)
  2 -1 ... tttddd
 2. 2.
  Pingel dereağzına imza törenine gelir. tabii klasik hemen omuzlara alırlar sonra iner pingel bir bakar cüzdanı yok. adamın cüzdanını götürürler, bir nevi istanbul'a hoşgeldin'dir. asla aklımdan çıkmayacak pingel olayı.
  3 ... ireland
 3. 3.
  halk arasında tavuk götü olarak tabir ettiğimiz saç tipiyle "pingel traşı" olarak nam salan bir kelle imajını da kısa vadeli de olsa berberhanelerimize taşımış sarışın topçu.
  ... riggo
 4. 4.
  sakatlandıktan sonra hakkında fenerbahçe basınının ah pingel vardı çok iyi oyuncuydu dediği kişi. bunda en büyük sebep hiç oynamamasıdır. çünkü böylelikle basının eleştirilerinden kurtulmuştur. danimarkalıdır kendisi
  ... city walk
 5. 5.
  maratonun ortasindan, taraftarlarin yüksek sesli bagirmalarina ragmen kale diregine gelen topun sesinin duyulmasini saglayan ender görülebilecek futbolculardan biriydi.
  ... lalapunx
 6. 6.
  kendisi bülent korkmaz değil kuzmanovski tarafından sakatlanan, bursaspordayken çok sevdiğimiz, fenerbahçeye gelince havalara uçtuğumuz, yırtıcı forvet diye tabir edilebilecek süper bir hücum oyuncusuydu.
  ... avedis
 7. 7.
  tsyd kupasındaki galatasaray maçında kuzmanovski'nin ayağındaki topu almak için koşan, ancak kuzman'ın attığı feyk ile kendini yerde bulan futbolcu. pozisyon sonrası dizindeki bağlar yırtılmış ve yaklaşık 6 ay sakat kalmıştı. sonra bir daha da düzelemedi.
  ... zebellah
 8. 8.
  (#1544119)
  ... serander
 9. 9.
  bursaspordayken guzel top oynayan eski futbolcu.
  ... silent trapper
 10. 10.
  Pingel'in şu anki yaşantısı ve düşüncelerini konu alan güzel bir söyleşi haber:
  http://www.bursahakimiyet...haberDetay.aspx?hid=69331#
  1 ... dalgamaya