bugün

Bir anti kemalist olarak sormak istediğim sorudur.

Ekonomiyi beğenmeyenlere karşısın sanırım. 20 küsür senedir akp iktidarda. Bu süre zarfı içersinde kemalist burjuvazi, sermaye sahipleri güçlerine güç kattı. Daha da zenginleşti. Bu verilere çok basit şekilde ulaşabilirsin. Fakir, emekçi halk ise hala muhafazakar/islamcı/müslüman halk artık adına ne diyorsan. Esnafın ekseriyeti muhafazakar. Ve esnafı da batırdı son dönemdeki hamleleriyle. Çifçi de öyle.

Ekonomi politikaları baştan aşağı kemalist burjuvazinin lehine görmüyor musun? Üç beş yandaş firmayı zengin etmekle islam davası mı güdülür? Akrabayı, tanıdığı zengin etmekle? Onlar da yarın chp iktidar olunca onlara yandaş olacaklar zaten.

Peki ya afgan, suriyeli işgali? Kemalistlerin idda ettiği gibi hiçbiri islamcı değil. Onların ilkel tepkilerine göre refleks geliştirip savunuyor tr muhafazakarları. Her konuda böyle.

Amerikancı islam, anti emperyalist anti kapitalist olamaz. Yani islam olamaz.
ÖNCELikle ALAH BiZLERi CUHABENiN ŞERRiNDN KORUSUN ALLAh iKi YAKALARINI Bi ARAYA GETiRMESiN AMiN.

1 SiSTEM KEMOŞLARI ZENGiN EDiYOR onların derdi para değil dinsiz ülke konumuna gelmesi evlerden kuranları nasıl toplandığını eskiler anlatırdı.

2 göçmen kim varsa alaının sürgün edilmesi gerek bulgarlar dahil alayından nefret ediyorum

3 cuhabe dinsiz vitaminsiz partidir elimi değil kolumu keserim bu dinsizlere gene de oy moy vermem

4 atatürk diye diye 100 yıldır ülkeyi uyutuyorlar yo o olmazsa yorgo olur dinimiz değişirmiş tabi lan manyak mısın dinimizi kimin değiştirdiğini iyi biliyoruz. chp lilerden de nefret ederim kemalizm ve alevilerden de evet daha yazacaklarım çok ama hanzolara değmez.
Kendi cenahından gelen sorulardır.

Anlaşılan birileri olaya uyanmaya başlamış. Fakat Bunları şahsımla bir olup, Erbakan'ı sırtından bıçaklarken düşünecektiniz yiğen.

Ha bir de bunları frank'e sormayacak kadar akıllı olsanız tam süper olacak. Frank muhtemelen mama karşılığı yazıp, çiziyor işte. Hiçbir konuda ciddi değil, asla ciddi cevap vermez. yandaş taklidi yapmaya çalışan troll olması olasılığı da hayli yüksek.

Not-1: yazarken frank topa girmiş bile. Tahmin ettiğim gibi ciddi değil yine. Ciddi olsa asıl soruyu görmezden gelip, alakasız zırvalar sıralamazdı.

Not-2: yukarıdan haber aldım, Allah yaptığı dilenci dualarını kabul etmemeye karar vermiş. Diyormuş ki "desteklediklerine o kadar fırsat verdim ama hep hırsızlık yaptılar, her şeyi ağızlarına, yüzlerine bulaştırdılar. Topladıkları zekat paralarını bile metreslerine yedirdiler. Beni altına market açmak için cami inşa ederek kandıramazsınız"
CHP nin Cumhurbaşkanı adayı kim olacak frank? Bilsen bilsen sen bilirsin dışardan bir göz olarak.
judasa cavabım ortak aday belirlerler oda abdullah gül olur.

1974197819741978 burada sen gibi koymak isteyen çok çıktı kendileri postalandı karadenizli kefere..
Ayakkabı yalamak nasıl bir şey Frank bir de pudra şekeri iyi geliyor mu ??
haksızlık yapmayalım. söz sahibini bağlar. bu lafı diyen kişiye saydırın, ama herkesi aynı kefeye koymayın. derim ben.
Yukarıda Göt yalamaktan dili kahverengi olmuş bir çapulcunun soru sorduğu konudur.
var mısın bi iddaya senin paranda yok gerçi en az 5 bin usd olmalı iddiam ama sen için bu rakamı 200 usd ye indircem ne diyorsun o mabad var mı sende he..
Akp gidince kac gün ağlarsın tahminen.

Ona göre selpak yollayalim.
mayıs' ta akp kazanamazsa ne yapacaksın ? ( lütfen cevabı '' giderim '' olsun ).
"AKP kaybederse Katar'a mı yoksa Afganistan'a mı gideceksin" tarzı sorulardır efendim, evet.
fener 8 yıldır şampiyon olamıyor ağlamıyorumda ak parti kaybedince mi ağlicam lan. geşler cuhape kazansa bile en fazla 6 ay iktidarda kalır bunu kafanıza sokun. islam düşmanı veya düşmanlarının bu ülkede başarılı olduğu görülmemiştir.
benim gibi yapın donuzlayın. harika mis, ne sinir ne stres. bir insana layıkıyla ceza vermek istiyorsanız onu yok sayın...