bugün

kendisi 1991 doğumludur.* sempatiktir, yakışıklıdır, güzel bir gülüşü vardır, güzel bir vücudu vardır. baktıkça da içimiz açılır.
görünce "hey maşallah" dememize sebep olan manken. *
http://galeri.uludagsozlu...ancisco-lachowski-256620/
''allah ım neler yaratıyorsun sen? '' demeye sebep olacak taş , kaya.
( insanmış )
dünyadaki en iyi modellerden. brezilyalıdır kendisi ve malesef bu genç yaşında baba olucak insan. *
Genç kızların sevgilisi brezilyalı model.
mavi nin "hep mi çok modayız" sloganlı 2013 reklam filminde kıvanç tatlıtuğ ve sara sampaio'yla beraber boy göstermiş tıfıl model. aman da çok yakışıklıymış, pek bir tatlıymış, adriana'nın erkek versiyonuymuş**, genç kızların sevgilisiymiş, aman da yessin onu ninesi yessin onu babbası! reklam demişken
https://www.youtube.com/watch?v=WmMXVkermQI
An itibari ile çok sevdiğim model. Evlilik dışı bir çocuğu varmış. Twitter bebek ile fotoğrafları ile dolu. Eğer gerçekten evlilik dışıysa gelsin, ben ona da bebeğine de güller gibi bakarım yavrum. oyş.
91 doğumlu yakışıklı ötesi model. Hani o kadar yakışıklı ve yüz hatları o kadar düzgün ki adriana lima bile yanında halt eder o derece. Bu sıralarda öğrendim ki kendisi baba olmuş ve. Kendisine hiç benzemeyen bir oğlu var. Oğlum daha kaç yaşındasın git hayatını yaşa niye acele ettin bu kadar ya diyoruz yine de hayırlı olsun diyoruz. Severek takip ediyoruz.
kızlarımızın yeni gözdesi ve gram yakışıklı olmayan modeldir.
(ölümüne kıskandı)
çocuğu olmuş dünyada su an en cok kazanan ünlü manken. kendileri tumblr da cok ünlüdur.
polonya & brezilya kırması özel tasarım insan.
allahin yaratmis oldugu son teknoloji harikasi.
mavi nin reklamlarında oynatarak hile yaptığına dair düşüncelere sevk eden erkek manken.
facebook'ta tanıyor olabileceğin kişiler bölümünde çıkmış manken. 4 ortak arkadaş. evet fake de değil sanırım.
dün edirnekapı da metrobüs beklerken ikizini gördüğüm çocuk, hareketleri bile aynıydı.
sadece mavi reklamlarında yakışıklı eleman instagramdan baktım ev hali çok tipsiz. ayrıca instagramı yeni evlenmiş kızlar gibi bebek resimleriyle dolu. bu yaşta çocuk haliyle çocuk yapmış birde.
yakışıklı olmasına rağmen bir (bkz: patrick petitjean) kadar babayiğit durmayan oğlan.
Çıplak pozlarıyla da sevenlerini bu güzellikten mahrum etmemiş modeldir.
Kiskandiracak yakisikliliga ve vucuda sahip brezilyali manken. 1d- justin diye sizlanan turk kizlarina iyi bir alternatif olabilir, gercekten yakisikli.
aynı bana benziyor lan, gözüne bi gözlük ver ayırt edemezsin amk benden.
insanlar harbi çift yaratılıyormuş, inandım bak.
benim gibi yakışıklıyım ben yeağğ havalarında gezen malların buna bakıpta tekrar konuşması gerekmektedir.baya karizmatik bi adam barbara palvinin eski sevgilisiymiş ayrıca.
Twitterda eskiden karısıyla çekilmiş bi fotoğrafını koymuştu ben de altına "boşa lan o karıyı sana başka kız mı yok" yazmıştım o da bunu türk hayranından gelen güzel bi yorum sanıp favorilemişti. Bilseydim ingilizce güzel bi şeyler yazardım.
fotoğrafına her rastladığımda uzuuuunca süzdüğüm eleman. "bebeğinin annesi ben olaydım" dediğim yakışıklı
görsel
sevimli çocuk. sakal falan bıraktı seksi oldu iyice...