1. 1.
  kendisi 1991 doğumludur.* sempatiktir, yakışıklıdır, güzel bir gülüşü vardır, güzel bir vücudu vardır. baktıkça da içimiz açılır.
  2 ... nenainani
 2. 2.
  görünce "hey maşallah" dememize sebep olan manken. *
  http://galeri.uludagsozlu...ancisco-lachowski-256620/
  1 ... istanbuldream
 3. 3.
  ''allah ım neler yaratıyorsun sen? '' demeye sebep olacak taş , kaya.
  ( insanmış )
  4 ... ejee
 4. 4.
  dünyadaki en iyi modellerden. brezilyalıdır kendisi ve malesef bu genç yaşında baba olucak insan. *
  3 ... bliny
 5. 5.
  Genç kızların sevgilisi brezilyalı model.
  3 ... cukulataliruj
 6. 6.
  13 mayıs 1991'de doğan lachowski,kariyerine 2009 yılında São Paulo'da bir modellik yarışmasını kazanarak başladı.Yarışma sonrası Ford Models'le sözleşme imzaladı. 2009'da Milano ve Paris'te Gucci ve Dior Homme gibi ünlü markalar için ilk podyum yürüyüşünü yaptı. Lachowski henüz 16 yaşındayken Brezilya'da en iyi 50 model listesinin en başına yükseldi.

  unutmadan babası polonyalı annesi portekiz ve alman asıllıdır.
  ... leventaras
 7. 7.
  mavi nin "hep mi çok modayız" sloganlı 2013 reklam filminde kıvanç tatlıtuğ ve sara sampaio'yla beraber boy göstermiş tıfıl model. aman da çok yakışıklıymış, pek bir tatlıymış, adriana'nın erkek versiyonuymuş**, genç kızların sevgilisiymiş, aman da yessin onu ninesi yessin onu babbası! reklam demişken
  https://video.uludagsozluk.com/v/francisco-lachowski-105009/

  2 -2 ... otomatikportakall
 8. 8.
  An itibari ile çok sevdiğim model. Evlilik dışı bir çocuğu varmış. Twitter bebek ile fotoğrafları ile dolu. Eğer gerçekten evlilik dışıysa gelsin, ben ona da bebeğine de güller gibi bakarım yavrum. oyş.
  -4 ... ratach
 9. 9.
  91 doğumlu yakışıklı ötesi model. Hani o kadar yakışıklı ve yüz hatları o kadar düzgün ki adriana lima bile yanında halt eder o derece. Bu sıralarda öğrendim ki kendisi baba olmuş ve. Kendisine hiç benzemeyen bir oğlu var. Oğlum daha kaç yaşındasın git hayatını yaşa niye acele ettin bu kadar ya diyoruz yine de hayırlı olsun diyoruz. Severek takip ediyoruz.
  2 -2 ... istanbuldream
 10. 10.
  kızlarımızın yeni gözdesi ve gram yakışıklı olmayan modeldir.
  (ölümüne kıskandı)
  3 -3 ... goklerinruhu