bugün

atatürk'e hakaret eden liselinin ifadesinden bir cümle. bir de pişmanım demiş .

ulan biraz omurgalı olun. götünüz sıkıya gelince " ay pardon " öyle mi ?

https://www.ensonhaber.co...inin-ifadesi-ortaya-cikti
BUNLARDA ONUR, haysiyet ne arar ki delikanlı gibi ne yaptıysa arkasında dursun!

sen atatürk'ü bırak, babanı da tanımıyorsundur zaten...
insanların aklıyla resmen taşşak geçen liselinin zırvalığı. bal gibi de biliyordu. atma liseli din kardeşiyiz. imam hatip'te okuyormuş zaten. orada beyni yıkanmış durmuş. yaptığının sonucuna da katlanacak. bir aptal olduğu için yaptıklarının bedelini paşa paşa ödeyecek, o kadar.
omurga yok, cesaret yok. nesiniz lan siz !

kalıbınızdan utanın.. karı gibi gülmesini biliyordun ama .
Bu savunma; 2001 yılında leeds-bjk maçında pascal nouma bın leeds li mills e tokadı vurduktan sonra uefa soruşturmasında yaptığı “ayağım kaydı” savunmasıyla yarışır.
bu imkansız bir şey, yan çizmiş bildiğin.
Tarikatlar kapatılsın.
(bkz: boş yapma liseli)
Ben 7 yaşındayken kime ait olduğunu biliyordum.
ıslahevine mi atmışlar yoksa normal cezaevine mi koğuş sistemi olan ,koğuş sistemli olana atmışlarda rahat eder koğuş ağası çok kollar gençleri bazen dokunmasınlar diye koynuna bile alır.
ne güzel insanlar var hayırsever.

artık çıkınca harbiye -gezi arası voltaya devam.
Anasının fotoğrafı mı sanmış. Omurgasız siyasal islamcı veledi...
hukuken Kanunu bilmemek mazeret sayılmaz. bu net. ancak burada sanık kağıtta atatürk olduğunu bilmediğini iddia ediyor. yani suçunu "Kaçınılmaz hata" ya sokmaya çalışıyor.

burada garip bir durum var. suçta kullanılan eşyanın niteliği bakımından suçun asli unsuru olması.
17 yaşındasın ve Atatürk'ü bilmiyorsun hadi oradan.
sktir cahil seni.
görsel
Bu yaşa kadar atasını tanımayanda kusura bakmasın kendsine bu ülkenin vatandaşıyım demesin, çıktığı yere geri dönsün.
dert ettiğin şeye bak liseli mikro organizma, içeride öğretirler..
Maksimum siyasal islamcı ahlakı. Iki yüzlülük, yalancılık, şerefsizlik bunların kanında var.
mahkemede takım elbise giyerek kurtulur . şerefsiz.
inandığın Allah’ı da mı kandıracaksın?

Gerçi inandıklarından emin değilim.

Ent.
Gerçekten benzerlerinde cumhurbaşkanı olduğunu bilmiyordum deyince dava düşüyor mu?

Çünkü emsal teşkil eder.

Ent.
bilme daha iyi.
Uçuk kaçık ifade. Oğlum sen bilmediğin her şeyi alete mi sürüyorsun * Bu kafayla bu zamana kadar iyi gelmiş bak. Devam edersen, yanlış şeyleri sürersen aletini bile bulamayabilirsin ilerde *
Ben polis olsam önce götüne jopu sokarım, sonra" kusura bakma, götün senin olduğunu bilmiyordum " derim.
korkudan ya da sırf yasal prosedür için verilen ifadedir.
bunca sene okuyum atatürk'ü tanımadığı için daha fazla zaman kaybetmemesi adına eğitimden azad edilmesini mahkeme salık vermesini temenni ile arz ederim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar