bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    hollanda-belçika 1990 kurulum tabanlı bir finans kuruluşu olup dışbank'ın %93'ünü alarak türkiye finans sektörüne de el atmıştır.
    1 ... devedikeni
  2. 2.
    türkiye kupasının isim haklarını satın alan yabancı şirket.
    (bkz: fortis türkiye kupası)
    2 ... errein
  3. 3.
    türkiye kupası'nı izlenebilir hale getiren banka.artık takımlar eskisinden çok daha hırslı.
    -1 ... i m from absürdistan
  4. 4.
    pkk ye yardım ettigi ileri sürülen kurulus*
    1 -1 ... dopdop
  5. 5.
    Logosu'ndaki renkLer pkk nın renkLerini taşımaktadır...işin asLında beLçika(ki pkk ya yatakLık yapan bir üLkedir) varsa kesin pkk ya yardım ediyordur...Türkiye sözünün yanında bu "Fortis" keLimesinin geçmesi ironi değiLde nedir... (bkz: fortis türkiye kupası)
    -1 ... tucimania
  6. 6.
    Çalışanlarına piyasanın altında 3 kuruş veren gebertene kadar çalıştıran basiretsiz katana cinsi birkaç kelkenezi yönetici yapmış bunlar köşe taşı değişmez dışbanktan beri varlarmış hata yaptın salak deyip verdiği 3 kuruşun 1 i ni alan yalancı banka müşterisi olan varsa bilgisine (bu arada bu fortis yönetim olarak yönetici olarak vs.. hiç bir şeyi değiştirmemiş dış bank yazısına biraz para verip makyaj yapmış o kadar)
    1 ... yesillerik
  7. 7.
    (bkz: dışbank)
    ... boş yazar
  8. 8.
    atmlerinden ne zarfla, ne de zarfsız şekilde para yatırılabilen, kredi kartı borcu ödemek için kartınızla avantajlı numara alamadığınız, kredi kartınızın borcunu yatırmak için 2 saat sıra beklediğiniz, para=zaman olduğundan cebinizdeki paranızı çalan avrupa'nın en büyük bankalarından biri olduğu iddia edilen, müşteriye değer vermeyen banka... koyayım sizin idealinize...
    1 ... paleface
  9. 9.
    Latince 'sağlam', 'güçlü', 'kararlı' anlamına gelen kelime.
    1 ... kani ronik
  10. 10.
    Bakırköy(eğitim)
    Dudullu(operasyon ve üretim binası)
    Gayrettepe(Gn. Müdürlük)

istanbul'da birbirine uzak 3 noktada binası(ları) bulunan ilginç bir banka. op. binası allahtan hadımköy'den dudulluya taşındı!

(bkz: oh be)
    1 ... deep prog