bugün

yüzde 94 kaybetme riski olan kazanç sistemi, ironiktir.

edit: %94 değil 96.
sakın öyle eğitmmiş matematikmiş teknikmiş.

göte girer hoca. ulan işi ilmi belli olsa milyon tane çakal var . sana yedirirmi o kolay parayı.

bu işten tek kazananlar vardır. onlarda aracılardır. onlarda hiç oynamaz.

amaç küçük ve orta çaplı yatırımcıyı yolmaktır.
Lanet olası sistemdir. para kaybedip kötülüyor değilim. bi bildiğimiz var yani. benim buna bulaşma hikayem dur burda para akıyooo yea şeklinde olmadı. halihazırda zaten banka üzerinden döviz trade eden ve fiziki altın alıp satan ayrıca uygun gördüm bir kağıt olursa alıp para edince satan adamdım. gayet güzel bir hayatım vardı anlayacağınız. aylık 3500 civarı da maaş aldığım fena sayılmayacak bir de işim var. bir kaç kez bankalar kapandığında güzel fırsatlar kaçırdım dolartl paritesinde. ya şöyle gece de işlem yapacak bir platform olsa dedim. demez olaydım. sisteme dahil olduk. abartmıyorum maaşımın 2 katını bir günde, hatta 6 saatte kazandığım oluyor, yine doymayı bilmeyen ben mi desem aynı paradan fazlasını 2 gün sonra kaybediyorum. artık tamamen metaryalist oldum. sevdiklerime vakit ayıramaz, motosiketimi göremez, spora bile gidemez hale geldim. günde 2 paket sigara, en az 50 lik viski tüketiyorum pc başında. uyku düzenim alt üst. yok indikatörü yok spekülatörü tdi verisi. ya hani fırsat kaçırmamak için gece falan lazım olunca kullanacaktık biz bu sistemi. zaten yatırım denemez yaptığımız işe. baya oyun oynuyoruz burda. long da kaldığın zaman swap giriyor ki tl olan pariteler de bunlar feci rakamlar günlük 200 tl eksi ile başlıyorsunuz ki benim açtığım 3-5 lot daha büyük olsa düşünün. Short pozisyon açsam deseniz uçak düşer, bomba patlar, şehit gelir ne bilim işte. o da sakat. aylardır 2.85 den sell açmış kapatamayan arkadaşım var. babam hastalandı 2 gün bakamadım sonuç bu diyor. yani beyler bu iş tamamen huzur bozan bişey. ben size kazanamazsınız falan demeyeceğim gayette kazanılır. ama geride sizden birisi kalmıyor. hadi bol pipler
1 yıl boyunca ders gibi çalışmalısınız para piyasalarına. hemen para yatırırasınız yüksek ihtimal kaybedersiniz. türkiye'de forex'e giren de az değil ha, paso forex aracıları türüyor, rağbet çok.
forex'te kazanma ve kaybetme oranları doğrudur fakat x kişisi 100 dolar kazandıysa kazanan hanesine 1 kişi olarak düşer, y kişisi 100.000 dolar kaybettiyse kaybeden hanesine 1 olarak yazılır. önce bunda netleşelim. forex'te kazanmanın yolu uyanık olmaktır. yani düşüş trendindeyken "hehehe bak şimdi yukarı çıkacak kerata" dediğiniz anların çoğunda kaybedersiniz. önemli olan sizin yönü hissetmeniz değil, büyük miktarda işlem yapanların yönünü hissedebilmektir. misal ons altın 1047 diyelim ki. altın madenlerinden altın çıkış maliyetini takip eden insanlar, gruplar, holdingler, fonlar ve bankalar varken sizin daha da shortlamanız sadece terazinin ters tarafında oturduğunuzu gösterir. GBPUSD için gidip son 52 haftanın en düşük değerinden daha da düşer diye sell demeniz 10. kattan atlayıp hiç zarar görmemenizle aynı istatistiki orana sahiptir. bi uyanık sizsiniz ya sell diyin sonra güncel paritede lot başına 10.000 dolara yakın zararı kucaklayın. hisseden en önemli farkı çift yönlü işlem yapabilme ve sadece yatırdığınız tutarı kaybetme riskinizin olmasıdır. açığa satış kredili satış vs olmadığı için eviniz köyünüz gitmez altınızdan. bilgilendirme isteyenleri beklerim.
min. 300 dolar ister. uzmanlar yardımcı olucak bilmeseniz bile öğretiyorlar sistemi. ama kararsızım ben hala başlamakta.
profesyonel olarak çalıştığım borsa tipi. bilgi ve/veya yardım isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir.

not: ferrari'mden yazıyorum.
Demo deneme hesabında piyasaları alt üst ettim. 1 ay denemeden sonra gerçek hesaba geçeceğim. iyi takip eder ve uyanık olursanız çok par var bu işte.
spor gibidir, poker gibidir, iş gibidir yani hayatta her alanda olduğu gibi iyi yapan kazanır. hayatta kaybeden hep çoktur. eğer duygularınızı iyi kontrol edebilecek ve gaza gelip yüklü miktar parayla girmeyecekseniz uzun vadede kazandırır ancak bir anlık duygu gafleti binlerce kişiye parasını kaybettirmiştir.

iltifat kaldırabilmek gibidir forex.
Forex spk tarafından resmileştirilen piyasadaki müşterilerin haklarının korunduğu legal bir yatırım aracıdır.
An itibariyle 4 haneli rakamlara ulaştım. iyi ki bu piyasadayım.
kaldıraç düşürüldükten sonra ufak paralarla çok kar edilemeyen araç oldu.
oynayacak olanlar için söylüyorum türkiye de spk sertifikalı olanları tercih ediniz. hatta gcm forex i tavsiye ederim.
açıkca söyleyeyim 100 dolarla gireyim bir haftada 1000 yapayım gibi iddaa mantığı ile oynamayın. durumunuz var ise ya da size giden para koymayacaksa ve illa oynayacağım diyorsanız minimum 1000 tl. biraz bilginiz varsada 5000tl gibi bir rakamla girin.
Yatırımcısını suya götüren susuz hatta donsuz getiren bir yatırım aracıdır. Kaldıraçlı alım satım yapma prensibi vardır. Türkiye de SPK tarafından kaldıraç oranı maksimum 1 e 100 olarak belirlenmiştir. Birikiminiz 5000 doların altında bir rakamsal kaldıraç 1 e 50 dir. Bu kadarı bile batmanız için yeterlidir aslında. 1 dolarınızla sanki 100 dolarınız varmış gibi pozisyon açabilirsiniz. Elbette kazancınız ve kaybınız da bu şekilde katlanacaktır. Çok ilginç fırsatlar barındıran bir yatırım aracıdır. Teknik analiz beceriniz varsa şansınız artacaktır. Aracı kurumunuz sizi günlük ekonomik takvimden haberdar etmeli ve çok gerekli olan temel analiz ve piyasa yorumlarını size sağlamalıdır. Yoksa papazı bulursunuz kısa zamanda. Çalıştığım aracı kurumlar verilerine bakarsak her 100 yatırımcıdan sadece 14 ü kazanç elde edebilmiştir. Gördüğünüz gibi gayet sakat bir istatistik. Bulaşmayın ama illa denemek istiyorsanız bilenlere danışın. Kimse kolay para kazanmıyor. Bari alın teriniz ile kazandığınız kaybetmeyin.

(bkz: Metatrader)

(bkz: Metastock)
Sikimsonik para tuzaklarından birisidir. idda ve at yarışı oynasanız daha az kaybedersiniz.
Akıl almaz işlem hacimlerine doğru yelken açan türev araç.

Bir sonraki küresel ekonomik krizin baş sorumlusu ilan edilecektir büyük ihtimal.
Ayrıca kaldiracli işlem yapmak niteliksiz "Türk " yatırımcılara acilen yasaklanmali.
iyi ki Forex i öğrenmişim ülkenin çalkantılı dönemlerinde piyasalardaki hareketlilik Forex uzmanlarına çok şeyler kazandırıyor.
g.te giren forex açılmaz.
Manav bahri usta'nın oturduğu yerden ayda 3789 dolar ek gelir elde etmesine olanak sağlayan piyasa..

Olum mal mal işlerle uğraşmayın amk.
en güzel bilgi her forex reklamının altyazısında geçer. "geçen yıl katılanların %79,4654'u zarar etmiştir diye. yani kucağa gel de sikeyim demektedir. akıllı olun. bulaşmayın.
Şu piyasada işlem yapmadan yorum yapanları dinlemeyin.
Bilmeyen kimseler için tamamen tuzak yeridir. Dikkatli olmanız lazım. Hisse ile işlem yapacaksınız ziraat yatırım kullanabilirsiniz.

Dövize buluşmayin.
Hesapta para olsa harikalar yaratabilirdik, firsatlar kaçti bugun.
Kaldıraçsız işlemler kesinlikle başlangıçta yapılır. tıpkı beş liralık 1.5 oranlı 3 maçın tutması gibi neticelenir. Zaten başlayanlar kolay kolay kaldıraç yapmayacağını iddia ediyor. Ve kesinlikle ama kesinlikle bırakmadıkça sonunda kaybedeceksiniz.

alışverişe çıkmış ve eline kredi kartı verilmiş kadın gibi devamlı al sat yapmak isteyeceksiniz.

abd başkanlık seçimlerinin olduğu gece 3 kişinin yaklaşık yedi yüz bin tl lerini yedi bu arkadaş. biri emir verip uyuyakalan biriydi. düşünün nasıl bir şey olduğunu.

He ufak yatırım yapıcam derseniz. o zaman vadeniz ne ona bakın kısa vade ise makası düşük yerlerden gün içi al satlarla birkaç kuruş alırsınız.

uzun vadeli yatırım dersen metaller en iyisidir. fiziki veyahut sanal olabilir. uzun vadede metal kaos savaş ve belirsizlik sever. hele türkiye gibi bir ülkede dolar kuru yüksek oldukça düşüşler sizi çok fazla etkilemez.
Bedava peynir, fare kapanında olur.
görsel
insanların yukarıdaki resimdeki sıralamayı 1,2,3,4 olarak takip edeceğini sanıp giriştiği ve genelde tam tersi şekilde 4,3,2,1 sıralamasına girdiği sistem. Bedavadan para kazanacağınızı mı sanıyordunuz.