bugün

entry'ler (182)

sözlükten biriyle buluşmak

aşkım biraz daha hızlı.

13 14 haziran 2020 sokağa çıkma yasağı ihtimali

şu an benim ölme ihtimalimden düşük.

gençlik nereye gidiyor

gençlik bu kaybolmuş benliğinde iki kuruş para kazanacağım derdine harap olurken, bu sistem içinde kaybolmuşluğun yanında verdiği teselli sigaralarına gelen zamlar sonucu kendisini okçuluk vakfında ücretsiz ok atarken buluyor. işin ciddi tarafı, gençlik su aksa bu saatten sonra bir yere gidemez gibi duruyor. tükendik.

genel sağlık sigortası prim borcu

evet arkadaşlar, güzel ülkemizin gençlerimize armağan ettiği yegâne borç. hadi hep birlikte e devlet sisteminden sorgulatalım.

30 40 beğeni alan güzel kız

Böyle kızlar için insanların düşüncesini merak ediyorum, çok gizemli gibi duruyorlar, geceleri ulaşılamıyor, çözemiyorum allah allah, yaşantım teminatıdır bu olayın.

gece saatlerinde acıkmak

pişman değilim gene olsa gene yerim.

insanı geren şeyler

iş hayatında 10-15 kişilik bir şirket grubunda @ekleyerek sana millet içinde kayılması.

elektrikli süpürge sesi

internetten 1 saatlik versiyonunu dinliyorum şuan. kiminin zoruna gider, benim hoşuma.

cumhurbaşkanı olsan ne yapardın

vallahi militarist bir toplum oluşturdum, zaten toplum çok yatkın inanılmaz faydasını görürdük. hayali bile çok güzel.

parlament içenlerin havalı olması

birisi bir dal sigara istediğin de o paketi gördükleri anın tepkisi çok acayip sanki 40-45 lira bu. ulan senin aldığının 1-2 lira eksiği ne oluyor.

lisedeyken en çok uyunan dersler

ingilizce dersi anlamadığımdan dolayı ninni gibi gelirdi, konsantrasyonum hiç bozulmazdı mermi hızında uyurdum.

paranın çok kıymetli bir şey olması

mülkiyet duygusu günümüzün en büyük hastalığı, maalesef parasız kervan yürümüyor.

şu an en çok duymak istenen söz

aslansın sen yaparsın.

gecenin bu saati yazarların yaptıkları

engelleyip engeli kaldıran erkeklerin derdi nedir öğrenmeye çalışıyorum.

şahlanan at ferrari

italya'da kahraman olarak görülen savaş pilotu baracca'nın uçağının gövdesinde şahlanan at simgesinden almıştır. pilotun ailesi enzo'ya şans getirmesi için şahlanan at logosunu otomobillerine koymasını istemiştir. veee günümüze kadar bu simge gelmiştir.

elçin sangu

hümanist.

phalanx

2014 yılında tedariki başlatılan, denizlerde yakın hava savunması için üretilen savunma silahı.

en mal sözlüğün uludağ sözlük olmasının sebebi

(bkz: göt deliği yalarken ağza domates kabuğu gelmesi)
- benzer onlarca entry bulunması bunu kanıtlamıştır, her gün ilginç vakalar görülüyor.

su satıcıları

forex yatırımcılarından daha hızlı kazanır, 25 kuruşa alıp, 1 tlye satar. dertsiz, tasasız en güzel para kazanan kişilerdir.

medipol üniversitesi tıp fakültesi

hocalarını özel kuvvetler yetiştirir. ben bu kadar disiplin, nizami eğitim görmedim arkadaş.