1. 1.
  ojeleriyle ve ojelerinin dayanıklılıyla ünlü kozmetik markası.
  http://www.flormar.com
  2 -1 ... ignesi kirilan sivri sinek
 2. 2.
  son zamanlarda kadınların gözdesi olan makyaj markası.
  ... beyin bedava
 3. 3.
  normalde ürünlerini beğenirim, fiyatlarına göre yüksek performans sağlar falan filan... ama bugün cepa da ki standında öjelere bakıyordum. elime bir tanesini alıp pardon bunlar ne kadar dedim-tırnağa desen çizmek için özel bir ojeydi o nedenle ilgimi çekmişti. bayandan 2,99 cevabını alınca hımm dedim sonra almak üzere yerine bıraktım. stand görevlisi kendini beğenmiş kızlardan birisi tam o sırada geldi, iki kolunu da yanlara doğru açarak sinirli bi şekilde standa koydu, yine sinirli bi şekilde ve az önce baktığım ve farketmeden başka rengin yanına koyduğum ojeyi kafamda kırarcasına yerine koyduktan sonra "buyruun???" dedi. pis pis bakıp ve kafamı "tövbe tövbee" anlamında sağa doğru çevirip yeterince gözümü belerttikten sonra gittim oradan. iyi marka güzel marka ama böyle de gerzek stand görevlilerine sahipmiş bilmezdim. oysa moda çarşısında flormar ojeleri seçerken böyle davranmaz idüler.
  6 ... peachy rouge
 4. 4.
  yurtdışında da hatrı sayılır bir tanınmışlığı olduğuna ben de şaşırdım ama, evet var.
  ... pelvis
 5. 5.
  oje konusunda gerçekten hiçbir markanın eline su dökemeyeceği kozmetik markası.hemi de çok ucuz.kırmızı ojelerinin çabuk çıkmasıyla da gönüllere taht kurmuştur.
  2 ... bukle
 6. 6.
  farlarında silika adında bir kanserojen bulunuyor.
  1 ... helix
 7. 7.
  Tırnak çıkar o oje çıkmaz üstad.
  1 ... cenesinde sakal cikmayan adam
 8. 8.
  dildo şeklinde parfüm şişesi üreten gereksiz marka..

  bu ne lan ? dsjklasd

  http://www.e-flormar.com/...tegori-226-so-parfum.html
  3 ... loose aggressive
 9. 9.
  long wearing l05 kodlu ruju dehşet bir şeydir. üstelik çok da kalıcıdır. renk çok cafcaflı olduğu için çok hafif sürmeme rağmen gün boyunca çıkmıyor. üstelik sürekli su içen biriyimdir. kokusu da çok güzel ayrıca rujun. yalnız çok yoğun sürülmemesi tavsiye olunur.

  flormar
  3 -2 ... nil nil nil
 10. 10.
  http://www.zaytung.com/so...kadetay.asp?newsid=188811

  Flormar kozmetiğin CEO'sundan samimi açıklama: "Standlarımızda çalışan kızlar biraz az sürse, şu an dünyanın bir numarası bizdik..."
  3 ... hayrola genc