bugün

Flo sahiplerinden biri de, Mehmet büyükekşi'dir.

Buradan bir şey alana sokayım kendi payıma. Kinetix ile bağlantısı var. Almayın aldırmayın. Oe seni. Bu adamcığı batırmayan Türk vatandaşı gitsin arap götü siki yalasın.
Her kesime hitap eden her fiyattan ayakkabı bulunan ayakkabıcı.
Ayakkabıları çok sağlam olan firma. Aldığım ayakkabılar genelde sağdan- soldan patlamalar yapıyordu. Buradan iki ayakkabı aldım biri spor diğeri trekking bot. spor'un artık yaşı geçti. Trekking bot hala ayakta.
kurucusu 85 yaşında vefat etmiş.

https://www.haberturk.com...-kaybetti-2828322-ekonomi
Aldığınız ayakkabı en fazla bir mevsim geçiriyor

Yazın al Aralık Ocak ayını görmez..
Güzel bir uygulama. Temel anlamda adet takibi, ovülasyon, yumurtlama dönemi gibi şeyleri gösteren bir takvim uygulaması ki oldukça da isabetli olduğunu söylüyor kullananlar. Ben yeni indirdim. En sevdiğim özelliği ise beden sağlığıyla ilgili düzenli olarak yükledikleri kısa yazılar. Gerçi yazıları yazarı olarak görünen jinekolog doktor ya da çalıştığı söylenen hastane googleda çıkmıyor ve sahte olduğundan süphelenmiyor değilim ama hayırlısı. Yazı yayınlamak dışında bir şey yapmıyor nasıl olsa.
Üç ayakkabıyı kargoya veremeyen şirket. Ha gayret arkadaşlar 8 gün oldu.
güzel çalışan firma. sitelerinden 2 tişört siparişi verdim. bir ürünü gönderemeyeceklerini, ürünün kusurlu olduğunu ve para iadesi gerçekleşeceğini söylediler ve bunu gerçekleştirdiler ki zaten yapmaları gereken bu. daha sonra bir kargo daha geldi hem o tişört hem de 50 liralık hediye çeki verdiler. kusurlu ürünü dahi size iteleyip sizi haksız çıkaran firmalardan farklıdır.
aldığınız hangi ayakkabıyı incelemeye gönderseniz malzemede sıkıntı yok ya da kullanıcı hatası diyen ibretlik ayakkabıcı.
kime iyi dediysek bokunu çıkardı.

burada ki,

her poku bilen çoluk çocuğu hiç iplemezdim

gene de iplemem orası da ayrı.

beyoğlunda ki, mağazası bir zaman memleketin en büyük

ayakkabı mağazalarından biriydi, belki hala da öyledir

ona görede çeşit bolluğu vardı.

geçen gittim.

iyi dediğim, sözlükçülerin söylediğine dönüşmüş.

çeşitler azalmış,

o numara varsa ? bu numara yok

bu modelden varsa ? şundan yok

çoğunu da kendi fabrikalarında üretiyorlar.

hele elemanlar ?

hayrıma sevabıma çalışıyorum la burada triplerindeler

içeride o kadar adam var

çoğu arkaya toplaşmış

maç muhabbeti vs vs yapıyor

eminim ki mağaza müdürüde

dünya g*tüme tayyare havasında ki

adamlar rahat. sıkıntı yok.

çin işi döküntü de bol.

o ticari bir konu bir şey de diyemem

talep onaysa ?

kendi üretimleri olan kalite mallarda nadir.

eski havan yok flo

avrupalı gibi başlayıp

bizimkiler gibi zçmışsın.

tebrikler şak şak şak.

sonradan gelen ; öldür ama hakkını yeme

flo gibi bir yerden öyle süper kalite beklemek de akla ziyan

kendi imalatları olan flogart markası iyidir, nispeten kalitelidir,

gerisini ya burada fasona

ya da çin den kilo çuval hesabı

ama ciddi bir kalite düşüşü var

ya sahibi değişti, ya da başka bir şey.

belli olan kalite yerlerde

buradan ayakkabı alıp clarks veya ecco veya frau

kalitesi bekleyen de

çok beklesin.
buram buram polyester ve poliüretan kokan mağaza.
Ayakkabılarının aşırı dandik, nedense çoğununun çakma olduğunu düşündüğüm mağaza. Eskiden paraya kıyar senede iki ayakkabı alır rahat ikişer sene giyerdim ama flodan aldığım marka ayakkabılar bile 6 ayda dağılıyor.
(bkz: Tore André Flo)
cevahirdeki mağazasında enfes ürünler var.

50 tl ye dockers aldım. iki saat sağına soluna baktım. defo aradım.

tek model kaldığı içinmiş. memnunum.

ayrıca internette sattığı puma ayakkabıları nedense dükkanlarında satmıyor. cevahirdeki pumada bulabildim neyse ki.
internette var dedigi urunler magazada yok. boşa gitmeyin.
yüz müşterisinden yirmisi aldığı ayakkabıyı geri iade ediyor. böyle de bi kalitesizlik var ürünlerinde.
buna rağmen almıyor muyuz alıyoruz.
bir ay geçmeden bi tarafı patlıyor iade ediyoruz.

zincir ayakkabı mağazası.
Keşke 2 tane ayakkabı almadan buraları okusaydım. Moralim bozuldu lan. Zaten alışverişten nefret eden biriyim. Asla uğraşmam iade, cart curtla.
ziylan grup ürünü, uyduruk mağaza.
internetten siparişini verdiğim, bugün teslim almam gereken kargomu henüz bana ulaştıramamış firma. Kargocu arıyor:"abi biz geldik, tam adresiniz yazmıyordu teslim edemedik geri döndük! Siz adresinizi bi daha verin pazartesi teslim edelim."

Ulan böyle bir şey olabilir mi? Sistemde adres bilgilerimde hiç bir sıkıntı gözükmüyor! Şimdi bu kimin ibneliği, kargonun işgüzarlığı mı?
Ulan kim işini düzgün yapmıyor? Flo mu kargo şirketi mi? Bu nasıl acemilik??
Flodur onun adı orjinal ayaggabısı
Gerçek derisiyle dayanılmazdır tadı

Allah razı olsun sizde olmasanız 300-500 bayılıcaz millete.
flo flo flo flo okul seni konusuyo..

daha kaliteli bir reklam ajansıyla anlaşması gereken ayakkabı firmasıdır.
müşteri memnuniyetini hiçe sayan firma. aldığım ayakkabıyı ertesi gün iade etmek istedim ama almadılar. tüketici hakem heyetinde hoplattım sonra.
izmir kemeraltı mağazasının erkek reyonunda eleman bulundurmayan firmadır.

üst kata çıkarsınız, bir model beğenirsiniz, başınızı çevirip "bunun 45 numarası var mı?" diye sormak isterken etrafınızda kimse olmadığını farkedip, standların üstünde ve altında bulunan dolaplardan beğendiğiniz modelin numarasını bulmaya çalışırsınız.

yaklaşık yirmi çift ayakkabı kutusu açıp içindekileri ayrı ayrı yere bıraktım. bir allah' ın kulu da gelip "sen ne aradın kardeş?" demedi.

lakin e-ticaret konusunda mağazacılık sistemine göre daha başarılılar. internet sitesinden iki kez alışveriş yaptım ve sorun yaşamadım.
Ayakkabının lc waikikisi gibi marka.
1 alana 1 bedava kampanyasi sadece internet sitesine ozel olan, magazalarinda tek fiyat kampanyasi olan -lakin onlarinda yakinda kalkacagi- bir ayakkabi magazasi.